– Tie blogeriai visi nupirkti ir rašo tą patį per tą patį visi apie tuos pačius produktus, neįdomu.
– Tu rašai apie visokias egzotikas, tai neskaitau tų įrašų, nes žinau, kad vistiek nei ten pirksiu, nei ten ką.

Abi šiuos teiginius esu girdėjusi tiek savo atžvilgiu, tiek kitų kolegų. Ir tai tėra priminimas, kad visi skaitytojai yra skirtingi, turi savus lūkesčius, savą teisybę ir reikia neužsimiršti, kad ir iš rašytojo pusės negalima visų vertinti vienodai. Kažkam neįdomu, kitam aktualu, trečias iš viso nesidažo, bet skaito, nes tavo akys gražios, ketvirtas ateina suskaičiuot kiek klaidų padarei, penktas viliasi, kad sufeilinsi ir galės apdergt kur nors (linkėjimai), šeštas tavyje mato įkvėpimą, septintas nori patarimo ar patvirtinimo, aštuntas matuojasi gyvenimą ir nusprendžia, kad jo teisingesnis, devintas tiesiog ieško informacijos, dešimtas stumia laiką troleibuse, vienuoliktam šiaip paprasčiausiai įdomu, dvyliktam patinka visus blogus skaityti, jį tai džiugina. Galima tęsti ir tęsti, o aš tikiuosi, kad bent kartais kiekvienas randa, ko jam norėjosi, va pvz., šiandien aptarsiu iš tiesų keistoką priemonę, gal turit silpnybę tokioms?

Pamenu, kad kadaise draugė klausė ar būna savaiminio įdegio produktų, kurie saugotų nuo saulės. Na, tokia idėja, kad guli paplūdimyje, rudėji, bet tuo pačiu ir saugaisi spindulių :). Pagūglinau, bet tą kartą neradau nieko net panašaus, o vieną eilinį vakarą, kuomet naršiau ešopuose, akis užkibo už priemonės, kuri priminė tą pokalbį. “Almay Healthy Glow Makeup + Gradual Self Tan” produktas pagal aprašymą yra lyg ir kreminė pudra, lyg ir palaipsninio savaiminio įdegio priemonė, lyg ir apsauga nuo saulės.

Gamintojas sako, kad šis produktas veikia kaip vidutinio maskavimo kreminė pudra. Suteikia odai švytėjimo. Išlieka visą dieną, turi SPF20. Palaipsniui suteikiamas švytintis, ne oranžinis įdegis. Yra trys spalvos. Aš pasirinkau šviesiausią – 100 Light.

Sudėtis: Aqua ((water) eau), cyclopentasiloxane, dimethicone, peg-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, phenyl trimethicone, polyglyceryl-3 diisostearate, glycerin, boron nitride, trimethylsiloxysilicate, alumina, dimethicone/peg-10/15 crosspolymer, butylene glycol, sodium chloride, melanin, tocopherol, tocopheryl acetate, pentylene glycol, disteardimonium hectorite, methicone, triethoxycaprylylsilane, xanthan gum, tetrasodium edta, dipropylene glycol, sodium citrate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben. may contain [+/-: mica, titanium dioxide (ci 77891), iron oxides (ci 77491, 77492, 77499)].

Vien silikonai, sintetiniai filtrai ir parabenai, tad dalis žmonių gali nustoti skaityti čia. Arba tęsti ir tiesiog sužinoti, kaip man sekėsi naudoti produktą :).

Man pačiai įdomu tai, kad priemonė yra iš dviejų dalių, kurias reikia sumaišyti, bet ši sudėtis pas pardavėjus nurodyta viena. Ant lipduko irgi ši, o gilesnis sluoksnis, kur gal yra dar kažkokios informacijos nebenusiplėšia gražiai. Kažkaip keistai.

Kaip jau sakiau, produktas padarytas iš dviejų dalių. Pirmoje foto matosi, kad viduje yra du konteineriai. Spaudžiant dozatorių iš abiejų skylučių vienu metu išlenda panašus kiekis priemonės. Jas reikia sumaišyti.

Mano pasirinkta spalva yra tikrai šviesi. Maskavimas sakyčiau lengvesnis už vidutinį. Dengiasi gana gražiai, suvienodina spalvą ir nors visur akcentuojama, kad čia glow produktas, bet net suteikia šiek tiek matiškumo.

Tokios yra dekoratyvinės savybės ir man jos visai patinka, gana dažnai priemonę naudoju, nes ir tas SPF imponuoja, ir šiaip sunku vasarai surasti kažkokią pudrą. O ir blizgesys gana ilgai nepramuša.

O va kas liečia savaiminį įdegį, tai jis arba labai švelnus, arba mažesnis nei mano natūralus, bet aš kažkokio efekto nepastebiu. Eksperimentuodama likutį įtrindavau (žada efektą per tris dienas) į plaštaką, norėdama pažiūrėti ar paruduos plotelis, tai taip vos vos vos, žinant kur žiūrėti. Vienu žodžiu, galvoju, kad priemonė gal tiktų visai blyškioms, nes man miestietiško įdegio nepermuša. To bjauraus savaiminių kvapo irgi nepastebėjau, nors iš esmės visa priemonė nėra kvapni. Ta prasme, regis neįdėta parfumo, tai primena dažus/klijus, panašiai, kaip ta garsioji “Wet n Wild” priemonė.

Taigi, keistas produktas, kurį visai pamėgau kaip tiesiog kreminę pudrą su SPF.


Įvertinimas:

Naudinga: Priemonę pirkti rasite Iherb.com. Kaina – 13.65 EUR už 30ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.