Pastebėjau, kad šią savaitę mano apžvalgos ne tiek apie kosmetiką, kiek apie visokius įrankius. Tai konjac, tai makiažo kempinėles, dabar gi pakalbėsiu apie silikoninį veido prausimo padelį iš “Alma K“.

Iš tiesų, tai veido prausimui tokio produkto man nelabai reikia. Turiu jau minėtas Konjac, turiu specialų rankšluostį, turiu net veido valymo aparatą. Tad kam gi aš jį pirkau? Dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, norėjau patogaus įrankio akių makiažo šepetėliams plauti ir galiausiai dar reikėjo higieniško daikto veidui, kurį galėčiau pasiimti į keliones ar trumpas išvykas.

Kodėl negaliu pasiimti minėtų turimų? Aparatas per didelis, konjac bei rankšluostį reikia džiovinti. Puiku, jei jūs toje pačioje vietoje apsistojate bent porai naktų, bet mes dažniausiai migruojam ir per naktį minėti daiktai neišdžiūsta. Tada tenka kažkaip susipakuoti drėgnus, o tas, sutikite, nėra nei patogu, nei naudinga. Silikoninis padelis gi visai kas kita. Galima sausai nušluostyti ir bėdos neliko :).

Iš esmės nėra čia ką ir pasakoti, kelti gamintojo aprašymus ir t.t. Mėlynas, gana minkštas, spygliukai trumpi, kitoje pusėje yra pimpukas prilipinimui prie plytelių, ar veidrodžio.

Veidą prausia švelniai, kažkokių stebuklų nedaro, galite imituoti burzgimo garsą ir įsivaizduoti, kad turite Foreo 😀 😀 😀

Šepetėliams plauti taip pat labai tinka. Iš esmės mano lūkesčius pateisino, neturiu prie ko prikibti. Gal toks menkas silikono gabaliukas kiek per brangus?

Ar rekomenduoju? Tik jei žinot kam jums jo reikia. Šiaip tai dėl jo nemeskit to ką jau turite :).

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurovaistinėje”. Kaina – 4.80 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.