Apžvalga: aliejinė esencija plaukams "Gliss Kur 6 Miracles"

Estimated read time 2 min read

Aliejinė esencija plaukams “Gliss Kur 6 Miracles”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Ir kaip gi laikotės po švenčių? Nesibaigiančio valgymo maratono? Bent jau manosios buvo tokios. Pagaliau grįžau namo ir galiu jums papasakoti ką nors apie grožį puoselėjančius dalykėlius. Pvz., apie šešių stebuklų aliejinę esenciją.

Buteliukas visai nefotogeniškas, nes etiketė peršviečiama, todėl fotografuojant nesimato užrašų. Teko skolintis nuotrauką iš interneto. Stebuklai atrodo taip:

Priemonės sudėtis: Cyclomethicone, Dimethiconol, Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Cocos Nucifera Oil, Moringa Pterygosperma Seed Oil, Octocrylene, Parfum, Hexyl Cinnamal Linalool, Limonene, Coumarin

Naudojimo būdas:

Iš sudėties matote, kad stebuklėlis anaiptol nėra stebuklingas. Prasideda silikonais, baigiasi dermatito sukėlėjais. Tačiau turi ir naudingų aliejų, o silikonai, kaip žinia glotnina ir vizualiai gražina plauką.

Man produktas patiko. Ypač papirko kvapas. Jei ne jis, gal būt nusipurtyčiau nuo tų silikonų ir mesčiau, bet negaliu susilaikyti. Kvepia NEREALIAI. Rytietiškai, truputį primena smilkalus ir indiškas parduotuves. Na ir bendrai paėmus, kai noriu blizgių plaukų, ypač tada kai naudoju džiovintuvą (tą darau retai, nes po jo plaukai man nepatinka), naudoju 6 stebuklus ir džiaugiuosi rezultatu. Ir kvapu, kvapu, kvapu… Rekomenduoju. Tik nepiktnaudžiaukite.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours