Akių spalvą keičiantys  lęšiai “EyeSmile”. Cool green spalva.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Būna iš gamintojų gaunu daiktą apžvalgai ir susiduriu su vidiniais dialogais. Jei nepatinka, tai lyg ir nesinori kritikuoti, ieškau pliusų minusuose. Galiausiai suvokiau, kad blogas yra geras tik tol, kol esi objektyvus, nes prireklamuoja ir be mūsų viską. Todėl pliusų nebeieškau dirbtinai, rašau taip kaip man atrodo.

Kitas dialogas užverda, kai produktas labai patinka. Atsiranda savotiška baimė, kad džiaugsmingas pagyrimas atrodys nupirktas, bet ir vėl gi, negi vyniosiu į vatą, kad tik skaitytojai nepagalvotų ko nors ne taip. Tad sakau: yra kaip yra. Kai reikia giriu, kai noriu – peikiu. Ir visa šita įžanga todėl, kad parduotuvės www.gerilesiai.lt atsiųsti lęšiai mane tiesiog džiugina. Aš jaučiuosi linksmai, kai “pakeičiu akis” 🙂

Tai antri mano bandomi lęšiai šiame gyvenime. Pirmus, prieš daugiau nei mėnesį, man padovanojo vyras. Jis išpildė daugiametę svajonę turėti žalias akis. Mano natūralios akys yra visiškai pilkos.

Lęšiai atrodė taip:

Natūralaus dydžio, žali, mieli. Žinokite iš to jaudulio, kad nemokėsiu įsidėti aš išmečiau pakuotes, atsikvošėjau tik po kelių dienų ir dabar nežinau nei kokie čia tiksliai buvo lęšiai, nei kokia tiksliai spalva. Geras, ane? Eksperimento būdu reiktų atrasti ir vėl. Visą mėnesį jaučiau diskomfortą. Supratau kaip atrodo pasaulis, kai matai netobulai. Taip ir nepripratau, visada jaučiau akyse svetimkūnį. O kaip gi kitaip. Manau jei po daugiau nei 30 metų baso vaikščiojimo kas nors įkištų į batus, tai kojoms taip pat nepatiktų.

Sunešiojau. O tada jau minėta parduotuvė man atsiuntė “Cool Green” spalvą. Ir dar saldainių!

Aha, taigi kitą rytą iš karto bandžiau įsidėti. Beje, nors skaičiau,  kad kai kurios daro atvirkščiai, aš pirma įsidedu linzes, o po to dažausi. Kitaip visai sugadinu makiažą. Aš gi dar nemoku sklandžiai pakeisti akių spalvos. Man paliko įspūdį šių linzių dydis, įsidėti tikrai buvo sunkiau nei ankstesnes, nes atrodo, kad mano akis tiek neišsiplečia 🙂

Viduriukas, kaip ir priklauso, yra peršviečiamas.

Na ir bendri vaizdai:

Ką aš galiu pridurti? Diskomfortą vis dar jaučiu. Matyt tokios jau akys, bet su šiomis linzėmis mažesnį. Nežinau ar jau priprantu, ar dėl jų dydžio, ar rūšies.

Žmonės gatvėje labai atkreipia dėmesį. Ypač vakare. Matyt išsiplėtę vyzdžiai atrodo dar įspūdingiau.

Rekomenduoju, nes tai labai lengvas būdas pasikeisti. Pati jau svajoju pamėginti mėlyną spalvą, taip pat kokias nors įdomesnes – juodą, violetinę.

O kaip gyvenate jūs? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).