Apie mano žiemos uniformą: palto paieškos, super leggings’ai, kiečiausi batai

Estimated read time 4 min read

Prisimenate mano rugsėjo mėnesio įrašą apie savaitės aprangą? Kažkodėl buvo labai populiarus, o aš žadėjau padaryt kažką panašaus kas mėnesį. Bet spalis buvo tamsus ir niūrus, su nuotraukomis nieko nesigavo, apranga irgi buvo nuobodoka. Atėjo lapkritis, ir vėl gi. Dirbu namie, nelabai daug kur yra progų išeiti, o lauke tesimato tik paltas :). Tai vat šiandien ir noriu pakalbėti apie savo žieminę lauko uniformą.

Palto aš ieškojau labai ilgai. Tiesą sakant apėjau visas Akropolio pardutuves. Neturėjau labai didelio biudžeto bet 100-120 EUR būčiau skyrusi (man tai daug, bet paltas irgi ne kokie marškinėliai gi). Mano reikalavimai buvo minimalūs – paltas turi būti ne visai popierinis (pačiupinėjus H&M ir ko paltukus, atrodė, kad su odine striuke būtų šilčiau, ta bent neperpučiama) ir tikti mano Plus Size figūrai. Ne kiekvienoje, oi ne kiekvienoje parduotuvėje yra didesnių dydžių nei L. Na ir nieko neradau. Paraleliniame pasaulyje nuolatos tikrinau visas “savo” Humanas, o galiausiai paprašiau vyro nuvežti į visai kitą rajoną, kuriame niekada nesilankau. Ir ten jis manęs laukė. Paltas.

Iš tiesų aš peržiūrėjau ten visus paltus, o vyrui paklausus, ar ką radau, gūžtelėjau, kad yra vienas vertas dėmesio ir mano dydžio, bet brangus ir su išplėšytomis sagomis. Skamba nesmagiai? Vyras pasakė, kad sagas galiu įsisiūti, jei paltas tikrai vertas dėmesio. Apžiūrėjom. Kokybė pasirodė puiki (pvz., sudėtyje 78% vilnos), visai nenutrintas, neapsipūkavęs, tik be kelių sagų. Imam. Suplojusi 21 EUR (čia jau su 30% nuolaida, tokios va kainos second hand) ir dar 10 EUR investavusi į sagas aš pagaliau turiu paltą, su kuriuo negėda į žmones išeiti. Tiesa, jei ką sako, tai gamintojas ICON. Man nieko nesako, aš tokį tik plaukų priežiūros brendą žinau :).

Pozavime aš patirties visai neturiu ir tik nuotraukose apsižiūrėjau, kad sukišusi rankas į kišenes ir besistaipydama, aš išskėčiau apatinę palto dalį. Fotografijose tada atrodo lyg mažas būtų. Tačiau taip tikrai nėra.

Taigi, paltas yra. Valio valio. Second Hand – ~30 EUR.

Apie kitas detales. Aš pastebėjau, kad labai dažnai taip rengiuosi. Skiriasi tik vidinė suknelė ir keičiu timpas. Kalbant apie timpas, ar moderniau tariant – leginsus, šie yra labai mylimi. Juos įsigijau society6.com parduotuvėje. Tuo metu kainavo 35 EUR + visos išmuitinimo išlaidos dar apie 17 EUR. Leginsų piešinio autorė yra Freeminds. Autorę atradau ieškodama piešinių atvirlaiškiams. Susižavėjau. Ir spėju čia ne paskutinis mano rūbas su jos darbais. Leginsai iš arčiau (parduotuvės foto):

O instagrame yra ir mano kojos iš arčiau.

Batai – patys nuostabiausi ir patogiausi DR. Martins. Modelis: 1460 Aztec. Pirkti kerzai.lt parduotuvėje už 154 Eurus. Iš arčiau:

Nors aš turiu dar kitokių Martensų pirktų iš vinted.lt, bet būtent šie yra patogiausi ir gražiausi.

Kuprinę aš jau rodžiau spalio pirkiniuose.

Ji yra mano gimtadienio dovana. Pirkta bevardėje parduotuvėje, Basanavičiaus gatvėje, Vilniuje už 100 EUR. Nešioju absoliučiai kiekvieną dieną, nes mano manymu ji puikiai dera prie bespalvio palto. Be to yra žiauriai patogi. Ir talpi. Be problemos parsinešiau 3 storas knygas iš bibliotekos ir dar liko vietos pirkiniams. Laisvai telpa 10 atvirukų užsakymų, kuriuos aną dieną tempiau į paštą. Superinė.

Ir liko skara. Skara man tarnauja jau trečią sezoną. Šiltutė, minkštutė, ryški, nenuobodi. Pirkta second hand’e, kainavo apie 4 EUR.

Na, o vidiniai drabužiai keičiasi. Nešioju “Adatytė” sukneles, arba megztą vilnonę suknelę iš Humanos arba pilką pirktą “Maximoje”. Bet lauko vaizdas, kaip jau minėjau, visada labai panašus. Mano uniforma. Ir ji bus tinkama iki kol temperatūra nenukris žemiau 10-12 laipsnių. O taip tikiuosi nebus :).

Apie ką šis įrašas? Apie gražių daiktų paiešką. Ir kaip rengiasi didesnio dydžio moterys, kurios nemėgsta juodos spalvos. Atradus, tikrai nebelieka galvos skausmo dėl aprangos. Atsikeli ir varai, kaip sako vienas drabužių gamintojas 😀

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours