Antakių priežiūros produktų simpatijos ir antipatijos bei „L’oreal Paris Brow artist Plump & Set“ tušo apžvalga

Estimated read time 5 min read

Kokie reikaliukai su jūsų antakiais? Pastebėjau, kad tai labai aktuali tema, kuria retai kalbu. Visada galvoju apie tuos pasakojimus, kaip moterys išsipešioja antakius paauglystėje ir jie taip ir neatauga. Kaip faina, mąstau. Ir aš norėčiau, kad plaukai neataugtų. Deja, mane ištinka isterija, jei kažkur važiuodama pamirštu pincetą. Neretai galvoju, kad jei patekčiau į avariją ir po kelių dienų atgaučiau sąmonę – mano veidas būtų apžėlęs kaip meškos ir tikiuosi kas nors pasirūpintų, prieš įleisdami žmones :). No joking, toks gyvenimas jau kelis dešimtmečius, turbūt nuo 16 metų. 

Taigi, kas liečia antakius, mano gyvenime su jais santykiai tokie kaip su dantų šepetuku. Rytą vakarą prapešioti. Kas tris keturias dienas apkarpyti. Ir dar jie tamsūs. Tad atrodytų jau nebereikia jokių produktų. Tačiau reikia. Plaukeliai neauga kaip kareivėliai, todėl yra tarpelių. Antakiai žyla. Ir styro į visas puses. Tad aš naudoju dekoratyvinę kosmetiką. Tik, toli gražu, ne visą. O kokia ji būna?

Antakių pieštukai

Labai populiarus produktas tarp merginų. Kuo plonesnis tuo geriau. Panos jais piešia brūkšnelius ir taip imituoja plaukelius. 

Aš pati pieštukų nemėgstu. Tiesiog neturiu ką piešti. Tie minėti tarpeliai tarp plaukų yra per giliai, kad juos pasiekčiau pieštuku. Tad šis produktas visai ne man.

Antakių flomasteriai

Iš esmės tai tas pats, kas pieštukas, tik kitos formos ir konsistencijos priemonė. Brėžia skysčiau. Nemėgstu dėl tos pačios priežasties, kaip ir pieštukų. 

Antakių šešėliai

Savo išvaizda jie primena paprastus akių šešėlius. 

dr. hauschka šešėliai

Kiek man teko turėti, tai antakių šešėliai šiek tiek sausesni už akių, tačiau tikrai nebūtina turėti atskirų produktų. 

Taigi, minėjau, kad man šešėliai patinka. Aš dažniausiai jais užspalvinu beplaukius plotus. Lengva ir nereikia precizikos. 

Antakių geliai

Tai yra kreminės tekstūros dažai. 

Man jie atrodo kažkas tarpinio tarp pieštuko ir šešėlių. Asmeninis vertinimas irgi toks tarpinis. Šia priemone ir kirstu šepetėliu galima padaryti gražų antakių kontūrą. Įgudus ir piešti plaukelius. Aš pati, ypatingesnėmis progomis tokiais geliais pagriežtinu formą. 

Antakių tušai 

O jie yra mano mylimiausi produktai. Ir spalvoti, ir skaidrūs. Kuo patinka? Nes lengvai uždažo žilus plaukelius bei juos sustato į vietą, kad nestyrotų. 

Pastaruoju metu mėginau „L’oreal Paris Brow artist Plump & Set“ rudą tušą ir skaidrų serumą. 

Tušo aprašymas: 

Šis gelis akimirksniu padidina antakių apimtį ir suteikia jiems natūralią išvaizdą. Nepalieka lipnaus pojūčio ir padeda susikurti tobulą antakių makiažą toms, kurios nori akimirksniu natūraliai patankinti ir pastorinti antakius. Trumpas įstrižas šepetėlis nustebins tikslumu ir padės ištaisyti bet kokias tepant padarytas klaidas.
NAUDOJIMAS: 1. Antakius suformuokite ir apibrėžkite taip: pradėkite tepti geliu nuo antakio priekio trumpai spustelėdama. 2. Pašukuokite antakį, kad jį užpildytumėte.

Serumo aprašymas:

Permatomas PLUMP & SET antakių stiprinimo serumas su ricinos aliejumi išlygina antakius diena iš dienos ir nepalieka lipnumo jausmo. Ypatinga sudėtis pagerinta ricinos aliejumi, vitaminu B5, filoksanu ir hialurono rūgštimi. Sudėtis su skaidulomis puoselėja antakius. Lygūs, natūraliai atrodantys ir kondicionuoti antakiai. Po 4 savaičių naudojimo antakiai atrodys tankesni, pilnesni, stipresni, sveikesni ir gražesni.
NAUDOJIMAS: tepkite serumo nuo antakio priekio ir šukuokite per visą ilgį vis spustelėdama. Galima naudoti vieną arba kaip bazę. Naudoti 2 kartus per dieną.

Labai smagūs mažučiai įpakavimai. Kišeniniai. 

Tušų šepetėliai irgi nedidukai, todėl labai patogūs. Žinot, būna padaro tokio dydžio lyg blakstienoms ir tada turi stengtis neišsiteplioti aplink antakius. Čia gi – tobulai. 

Rudasis tinkamas brunetėms. Spalva nėra ryža. Nuo šepetėlio jos persiduoda gana nedaug, todėl lengva kontroliuoti ir sluoksniuoti. Man labiausiai patinka formavimo efektas. Nes antakius šiek tiek sukietina ir neleidžia styroti. Man tas itin aktualu. 

Serumą gi naudoju ne kaip priemonę antakiams užauginti. Laba diena, norėčiau, kad jie nustotų augti. Naudoju, nes patinka su serumu prašukuoti. Jis irgi vos vos fiksuoja. Ne taip stipriai, kaip spalvotas, tai ir patinka mažiau. 

Iš esmės, esu antakių tušų gerbėja. Jei bent kiek sutramdo, jei spalva padori, tai man jau ir liuks. Šie patiko!

O kokios yra jūsų mėgstamiausios antakių priemonės? Tušai? Pieštukai? Geliai?


Naudinga: Tušų ieškokite „L’oreal“ stenduose ir internete. Pvz,, čia. Kaina – 7.59 EUR be nuolaidų. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

7Comments

Add yours
 1. 1
  Beata

  Oh kaip as noreciau turet tamsius antakius!nes dabar pesiot beveik nereik, bet uztat dazyt pastoviai. Kazkas uz kazka:) kadangi neturiu kazkokiu super duper manualiniu gebejimu, tai irgi labiausiai megstu tusus:)dabar nusipirkau is Physicians formula tusa-geli, oi kaip patinka:)

 2. 2
  DaliaM

  Na mano antakiai labai natūralistiniai, ta prasme kad nei karto nepešiojau, ir nei karto nekirpau. Bet priemones naudoju, būtent tarpeliams užpildyti ir suvienodinti su plaukų spalva. Taip pat pagriežtinti antakių liniją. Pirmiausia vieną šešėlį ilgai ilgai naudojau. Tada paprastą pieštuką (kurį dar ir dabar į keliones pasiimu). Po to turėjau išsukamą pieštuką iš ABH – Brow Wiz. Patiko, nors mano antakiams kiek per smulkus buvo. Turėjau ir gelį (ABH Pomade), bet labai ilgai žaisti reikia, gal kad šepetėlis per plonas :/ Aš visgi mėgėja greit greit rytais 🙂 Tai dabar turiu irgi išsukamą, bet kiek storesnį pieštuką ABH Brow Definer – man tinka, nes ir greitai ir gerai 🙂 Turiu nusipirkus ir tušą (ABH Dipbrow Gel), gerai kad mini produktas, nes man nepatiko. Labai pastorina antakius, ir pasidaro “brėžneviniai” antakiai, o man visgi norisi vizualiai juos siaurinti, pagriežtinti antakių formą. Va, kaip matyt, išbandžiau kone visus ABH antakių produktus 🙂 Man labiausiai patinka išsukamas storesnis pieštukas, patogu nes nereikia jokių šepetukų imti ir pan. 🙂 Spalva dar nesupratau kuri tinkamesnė – Dark Brown ar Medium Brown :))

 3. 3
  Gaivile

  Man, kaip ir Salomejai reikia daznokai pasinaudoti pincetu. Isnaikinti tuos plaukelius kurie uz visokiu ribu. Tiesa ju spalva juoda, tai jokiu dazymu niekada nereikejo…bet pastebejau viena prazilusi plaukeli. Vat su juo atsisveikinau, bet negi greitu metu teks imtis ju dazymo? Na nenoreciau…

 4. 4
  Anonymous

  Ačiū už įrašą, antakiai visada aktualu 🙂 Aš kombinuoju: naudoju L’oreal arba MaxFactor pieštuką bendtam kontūrui, Pupa kreminės tekstūros dažus (kai “atidirbi” ranką su šepetėliu, visai gretai ir paprastai einasi) antakių užpildymui, galiausiai viską užfiksuoju su antakių tušu. O pešioti tenka, tai jau su tuo susitaikius seniai…

 5. 5
  Irma Sincera

  Gaila, kad L’orealis nutraukė savo seną versiją gelio, man buvo Nr.1 visais aspektais. Šis atrodo labai panašus, bet šepetėlis miniatiūrinis ir man nepatinka tokie, bandžiau Essence su tokiu mažu ir neatogu buvo, o senos versijos buvo tobulo dydžio, krapštysiu savo iki paskutinio lašo.

 6. 7
  Smoky

  Aš visai netyčia po Loreal nusipirkau Artdeco Brow filler gelį-tušą antakiams su spalva (https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-brow-filler/). Pasirodo, jis ne tik su spalva, bet ir plaušelių kažkokių turi. Rašoma, kad itin tinka negausaus plaukuotumo turėtojoms. Nežinau kaip ten gaunasi, bet rezultate antakiai liuks – purūs ir reikiamos spalvos, bei formos. Labai gerai fiksuoja, už Lorealį daug geriau, tačiau ir nestyro kaip vorų kojos. Spalva šalta ruda, be jokių ryžų tonų. Kol kas geresnio neteko mėginti. O su pieštukais ir antakių pomadom daug žaidimo, nors atrodo gražiai.

+ Leave a Comment