Ampulės plaukams: kas tai, kam tai ir "Wella" bei "L’oreal Professionnel" bandymas

Estimated read time 6 min read

Labas rytas! Ši savaitė bus įdomi. Prasidės vasarą, o baigsis rudenį :). Naujas mėnuo reikš, kad aš norėsiu jums papasakoti apie įdomiausius ir geriausius rugpjūčio produktus. Taip pat jūsų pageidavimu suruošiu naują rubriką, kurioje parodysiu visas naujas šį mėnesį mano namuose atsiradusias kosmetikos priemones bei kitus įdomesnius pirkinius.

Na, o kol kas ir vėl pakalbėkime apie plaukus, tuo labiau, kad nuolatos girdžiu, kokia gi suprastėjusi po vasaros šių būklė. Ar žinote apie ampules plaukams? Aš, tiesą sakant, buvau tik viena ausimi girdėjusi. Prieš kažkiek metų forumuose buvo kilęs “Milk Shake” ampulių bumas. Visos pirko, visos gyrė. Aš nepirkau. Buvau studentė, man tai kainavo kosmosą, o po salonus, kuriuose jas pardavinėdavo aš nevaikščiodavau. Kita gi banga buvo užėjusi, kai visos puolė pirkti ampules parduodamas prie “Eurokos” parduotuvių kasų. Kažkas ten su plancenta. Niekada nesudomino, tačiau visada žinojau, kad yra toks dalykas kaip ampulės.

Kai paskutinį kartą lankiausi Inhair.lt parduotuvėje, aš skundžiausi, kad laukia kelionė, kurioje labai kentės plaukai. Visaip. Ypač bus pažeidžiami mechaniškai, nes didelę dienos dalį bus po šalmu + jį nusiimti, užsidėti… Ta kelionė iš tiesų buvo ekstremali, nes nuolat lijo, tad prie “brūžinimo” prisidėjo ir drėgmė. Parduotuvėje man rekomendavo išmėginti ampules. Nes tai intensyvus atstatomasis produktas. Žinoma sutikau ir šiaip pasidarė smalsu sužinoti daugiau apie tas ampules.

Inhair.lt yra parengę straipsnį, kuriame supažindina su plauko struktūra ir ampulių veikimo principais. Visą jį galite paskaityti čia, o aš pacituosiu kelias svarbiausias vietas apie naudojimą:

Ampulė – tai profesionalus nuplaunamas koncentratas, 100 kartų stipresnis nei profesionali plaukų kaukė. Siekiant priemonės nepadauginti, viename ampulės įpakavime yra vienkartinė naudojimo dozė.

KAIP naudoti namuose?

  • Išplaukite plaukus šampūnu, nusausinkite. Plaukai gali būti drėgni, bet ne varvantys.
  • Nuimkite ampulės dangtelį. Visą jos turinį paskirstykite per visą plauko ilgį 2 cm nuo šaknų. Į šaknis netrinti! Laikyti apie 15 minučių, geriausia su maišeliu ant galvos. Karštis sustiprina priemonės patekimą į plauką.
  • Lengvai nuskalaukite tekančiu vandeniu. Šiek tiek priemonės gali likti ant plaukų, ji veiks iki kito plovimo ir gydys plauką.

Iš konkrečių produktų aprašymų supratau, kad ne visos ampulės yra nuplaunamos, tačiau esmė aiški. Tai stipri priemonė. Tokia teorija, bet gi visada įdomiausia kaip gi su praktika. Išbandžiau dvi ampules. Vieną susitepiau išvažiuodama. Kitą – po savaitės grįždama. Atsiprašau, neturiu daug nuotraukų, nes čia buvo atvejis, kai reikia naudoti, o ne fotografuoti.

Pirmoji priemonė buvo “L’Oreal Professionnel Vitamino Color A-OX Powerdose” koncentratas.

Aprašymas: Plaukų priežiūros priemonė L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color Powerdose Color – vienkartinėmis dozėmis ampulėse suskirstytas produktas, akimirksniu atstatantis ir atgaivinantis dažytus plaukus. Profesionalams naudoti sukurta itin stipri plaukų priežiūros priemonė užfiksuoja ir apsaugo sodrią, ryškią ir žėrinčią dažytų plaukų spalvą, stiprindamas pluošto struktūrą. Ionene G technologija mažina poringumą, užpildo poras, pamaitina ir sustiprina pažeistas vietas, apsaugo ir be perstojo kondicionuoja plauką, suteikdama briliantinį žvilgesį ir sveiką išvaizdą. Hydro-Resist technologija sukuria patikimą apsaugą spalvos pigmentams, šie neišnyksta, tad plaukai neišblunka, nesušiurkštėja, o spalva išlieka intensyvi lyg vakar nudažyta. Produkto L‘Oreal Professionnel Expert Serie Vitamino Color Powerdose Color sudėtyje esantis pantenolis pasižymi tonizuojančiomis savybėmis, saugo nuo uždegimų, sudirgimų bei pleiskanų, regeneruoja epidermį, ramina odą, stiprina plauko kamieną ir lygina pažeistą kutikulę.

Naudojimosi instrukcija: Sluoksnis po sluoksnio tepkite priemonę šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Įmasažuokite ir kruopščiai nuplaukite.

Aš rėmiausi asmenine rekomendacija ir plaukų neišskalavau. Tą padariau kitą dieną. Kapsulės turinys labai skystas. Kaip vandenukas, todėl stengiausi neišlaistyti. Kvapas labai saldus, tai vienintelis dalykas, kuris nelabai man patiko. Ištepti plaukai atrodė vos vos apsunkę, bet nieko keisto, aš gi išskalavau kapsulę tik kitą dieną. Pastebėjau, kad kelias dienas po to, plaukai buvo akivaizdžiai švelnesni ir labiau blizgėjo, nepaisant visų ekstremalių sąlygų.

Antroji priemonė buvo “Wella ENRICH REPAIR SERUM” plaukų struktūrą atstatantis serumas.

Aprašymas: Serumas atstatantis plaukų struktūrą Wella Enrich Repair serum – plaukų struktūrą atstatantis serumas yra nenuplaunama plaukų puoselėjimo priemonė. Maitinančios medžiagos prasiskverbia į plauko struktūrą ir greitai ją atstato, akimirksniu atkurianti nusilpusius, pažeistus ir išsausėjusius plaukus. Naudojant šį serumą plaukai tampa švelnūs ir nuostabiai spindintys, įgauna gyvybingumo bei lankstumo. Su šilko ekstraktu. Serumas stimuliuoja ir maitina odą, todėl plaukai auga tvirtesni ir sveikesni.

Naudojimas: tolygiai paskirstykite ant švarių ir drėgnų plaukų. Nenuplaukite.

Ši priemonė taip pat skysta, tad reikia stengtis neišlaistyti ir tolygiai ištepti plaukus. Jau neturi tokio stipraus kvapo kaip ankstesnė. Šiai kapsulei teko didesnis iššūkis, naudojau ją paskutinę kelionės dieną. O per ją plaukai visko patyrė. Pvz., tai, kad ploviau du kartus per dieną. Pirmasis būdavo, nes norėdavau žmoniškai atrodyti, o antrasis, nes eidavau į dušą pasišildyti :). Plaukai po tokių vargų net buvo nustoję banguotis, tiesiog nutįsę laukė kuo gi čia viskas baigsis. Sumaitinau jiems koncentratą. Ir akivaizdžiai jautėsi, kad plaukams patiko. Na žinote, pasitaiko gi, kad plaukams ten kokia nors kaukė buvus nebuvus, o uždedi kitą ir jie net lydosi, kaip faina. Tai va, “Wella” ampulė įtiko. Akivaizdaus šluotiško išsausėjimo nebesimatė, liko tik tas įprastasis būdingas mano garbanotiems plaukams.

Kokie mano galutiniai įspūdžiai? Ampulėmis piktnaudžiauti nereikėtų, nes tai tikrai stiprios priemonės. Rekomenduojami vos 1-2 kartai per mėnesį. Poveikis matosi. Patekus į plaukams ekstremalias sąlygas, tikrai pravartu turėti tokį gelbėtoją. O ir vietos daug neužima, tiesa, stiklinius buteliukus kiek baisoka sudaužyti.

Jei reiktų pasakyti, kuri ampulė iš šių dviejų patiko labiau, tai visgi rinkčiausi “L’oreal”. Tiesiog rezultatas buvo akivaizdesnis, kelias dienas plaukai tikrai labiau nei įprasta blizgėjo ir buvo švelnesni. Net po plovimų. Tikiu, kad ir saugojo per tolimesnes kelionės dienas.

Jei susidomėsite, ieškokite Inhair.lt parduotuvėse. Ten mačiau visą didelį indą įvairiausių ampulių, pirkti galima po vieną. Kainuoja apie 3-5 eurus.

Nebūkit abejingi! Diskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

+ There are no comments

Add yours