Advento kalendorius: diena nr. 7. Ir truputį apie vienos įdomios knygos pristatymą

Estimated read time 3 min read

Šiandien išlipau iš lovos, pakėliau roletus ir ohoho kaip sninga! Gražu! Bet tik tol, kol esi už lango :). Visgi, nuotaika pakelia, net jei nelabai mėgstu žiemą.

Pastarosios dienos įdomios. Manau, kad kasdieniai neįpareigojantys advento kalendoriaus įrašai gali būti tinkama vieta pasipasakoti apie įvairius dienos įvykius. Juk ne tik kalendorius atidarinėjame. Vakar buvau Guodos Azguridienės naujos knygos pristatyme. Guoda parašė knygą apie kosmetiką ir ką ji su mumis daro. Kiek supratau iš jos pačios – knygoje nėra daug nuomonės, daugiausia visokie faktai apie sudedamąsias produktų dalis, keli interviu su kosmetikos kūrėjais ir panašiai. Kaip ji sakė, dabar taip visi metasi į kraštutinumus “viskas kenkia”, arba “viskas yra mitai, niekas nekenkia”, kad kartais užtektų žinoti tik sausą teoriją kas ką daro, kad pusė įsivaizdavimų iš mūsų galvos išnyktų. Sudomino, kadangi gavau knygą dovanų, tai būtinai skaitysiu, tačiau jei ir nebūčiau gavusi, manau anksčiau ar vėliau įsigyčiau ar sumedžiočiau bibliotekoje.

Kas pristatyme nepatiko, tai moderatorės vaidmuo. Livija Gradauskienė suvaidino tokią vištą, kad mes visi durni, nieko nesuprantam ir va dabar jau kai sužinosim, nu jau kai sužinosim! Ir dar tos kalbos, kaip “po pirmos Guodos knygos apie maistą, aš išmečiau batonus, nes jie ten kažką blogo daro“. Kaip aš purtausi nuo visokių “kažką blogo daro”, “taigi chemija”, “taigi nafta”. Faktais ir argumentais man patinka kai kalbama. Ką blogo daro? Kaip tai atsiliepia mums? Kokie kiekiai žalingi? Žodžiu, jei nebūčiau girdėjusi autorės, o klausiusi tik vedėjos, tai tikrai nesugalvočiau knygos skaityti, manyčiau eilinė chemtreilų sekta :). Lyg būtų maža, dar nesibaigus renginiui, vedėja pareiškė, kad ji turi kažkokioje mokykloje pravesti šventinį vakarą ir išėjo. Sač wow. Tačiau visumoje buvo įdomu, naudinga, o svarbiausia smagu susitikti kelias mielas matytas ir dar nematytas blogeres. Linkėjimai visoms!

Na, o dabar, žinoma, laukiamiausia jūsų dalis – kalendorių atidarymas.

Gal matėte ryte (Insta istorijose), kaip sunkiai laužiausi į “Kieh’s” kalendorių. Tai dureles nufotografuoti iš anksto pamiršau, tad dabar matysi aplankstytas.

Viduje buvo:

Veido kremas! Pabandžiau. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė gana lengvas ir gaivinantis, bet jutau, kad ilgokai nesusigeria. Manau gal kol kas mano oda jam dar nepasiruošusi, bet turėtų būti puikus, kai kankins rimtesni išsausėjimai.

Rūtos dovanėlės forma išdavė, kad ten rasiu tūbelę. Tokiose gali slėptis 100+ variantų, tad nespėlioju ir lupu…

O ten!

Cukruotų slyvų rankų kremas. Ačiū! Man TBS gaminiai apskritai egzotika, aš nežinau, kodėl, bet jų visada noriu ir niekada nenusiperku. Pasikartosiu, kad nežinau kodėl, nes na gi nėra nei retenybė, nei neįkandama. Matyt palieku produktus kaip trokštamą dovaną ir visada džiaugiuosi! Ačiū!

Tiek šiandien, mažas godus vaikas manyje jau laukia rytojaus!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

9Comments

Add yours
 1. 1
  Irma Sincera

  Kikenau skaitydama apie tą knygos pristatymą . Mane irgi nerviškai veikia, kai žiūrovą/skaitytoją/klausytoją laiko kažkokiu durneliu, nors jie dažnai iš savo patirties gal dar ir papildyti patį kalbėtoją . Dėl TBS ir man panašiai, visko noriu, bet nieko nenusiperku ;D

 2. 2
  Rūta

  O aš vis pas juos ką nors nusiperku 😀 man labai patinka tai, kad prieš perkant kaukę, jie leidžia pasibandyti tą kaukę namie įdėdami produkto į konteineriukus 🙂 taip atradau nerealią jų kaukę: Himalayan charcoal purifying glow mask

 3. 3
  Salomėja

  Rimtai? Reikia prisijaukinti kaip nors. Nes paskutinį kartą būdama viską kilojau kilojau ir visko norėjau, tai galiausiai nieko nepirkau :). Čia gal tame fenomenas, kad per sunku išsirinkti.

 4. 4
  Alma

  Livija faina moteriškė, bet vietom mėgsta persistengti ir tas pleputės vaidmuo užstrigęs, net nebuvus renginyje puikiai numanau, koks stiliukas buvo 😀 Guoda kokia graži moteris! Aš po jos pirmos knygos galvojau, kad ne gi ji nuo tos sveikos mitybos toookia 😀 TBS mano studentiška meilė.. Vasaromis uždirbtus pinigus ten palikdavau, dabar net nežiūriu ton pusėn, bijau 😀

 5. 5
  Salomėja

  Va va, lengva net intonacijas girdėti.
  Ir visgi, man ne prie širdies kvailų blondinių vaidmenys. Pvz., net jei nepameni, kas ten tiksliai rašoma, vienaip skamba kažkas tokio kaip “perskaičiusi knygą nustojau pirkti batonus, nes Guoda pateikė labai įtikinamų argumentų, kurie pakeitė mano požiūrį, jei įdomu, tai skaitykite” ir visai kitaip “nebeperku batonų, nes ten juose kažko blogo yra ir kažkas blogo darosi”. Antras variantas man net šiek tiek skamba kaip nepagarba autoriui, kuris ir rašė knygą tam, kad paaiškintų (manau, nes nesu įsigilinusi apie ką maisto knyga).

 6. 6
  Rūta

  Aha 🙂 na bent jau Kaune man neteko susidurti, kad atisakytų duoti pasimėginti, nes jie tų kaukių neturi mažesniais kiekiais 😉 tikiuosi pavyks ką nors pabadyti ir išsirinkti 😉

 7. 7
  Nara

  O man patinka, kad pradėjai apjunginėti kelias temas ir rašyti tokius bendrus straipsnius. Labai smagiai skaitosi 🙂

 8. 8
  Kristė

  Kad ir kaip ten bebūtų, vis vien pavydu dalyvavimo pristatyme. Reiks apsišniukštinėti, gal ir mano mieste bus. Vos pamačiusi šios knygos reklamą kažkur internete, užsimaniau, bet laukiu gal kas Kalėdoms padovanos… 🙂 Dar turiu minty ir “Makiažo formules”, bet norėtųsi gyvai pavartyti, nes jaučiu, kad ne apie sudėtines dalis joje pasakos… o mane labiausiai domina toji praktinė pusė, kodėl ir kaip veikia, kokių ingredientų vengti, kokių ieškoti. Net ir dekoratyvinėje kosmetikoje norėtųsi rasti saugesnių alternatyvų.

 9. 9
  Salomėja

  Pristatymas buvo tikrai įdomus, nes jame kalbėjo ir daugiau fainų žmonių, ne tik autorė. Dar tinklaraščio “Natūralus ID” kūrėja, blogerė Neringa Šimkutė, kirpėjas Mikhail Kodesnikov. Ir diskusija galėjo būti itin įdomi. Tik moderatorė viską gadino ir pigino įdomią temą. Tačiau jei tik bus pristatymas, rekomenduoju. Apie būsimą renginį informaciją buvo galima rasti “Livinn” feisbuko paskyroje.

+ Leave a Comment