Šiandien išlipau iš lovos, pakėliau roletus ir ohoho kaip sninga! Gražu! Bet tik tol, kol esi už lango :). Visgi, nuotaika pakelia, net jei nelabai mėgstu žiemą.

Pastarosios dienos įdomios. Manau, kad kasdieniai neįpareigojantys advento kalendoriaus įrašai gali būti tinkama vieta pasipasakoti apie įvairius dienos įvykius. Juk ne tik kalendorius atidarinėjame. Vakar buvau Guodos Azguridienės naujos knygos pristatyme. Guoda parašė knygą apie kosmetiką ir ką ji su mumis daro. Kiek supratau iš jos pačios – knygoje nėra daug nuomonės, daugiausia visokie faktai apie sudedamąsias produktų dalis, keli interviu su kosmetikos kūrėjais ir panašiai. Kaip ji sakė, dabar taip visi metasi į kraštutinumus “viskas kenkia”, arba “viskas yra mitai, niekas nekenkia”, kad kartais užtektų žinoti tik sausą teoriją kas ką daro, kad pusė įsivaizdavimų iš mūsų galvos išnyktų. Sudomino, kadangi gavau knygą dovanų, tai būtinai skaitysiu, tačiau jei ir nebūčiau gavusi, manau anksčiau ar vėliau įsigyčiau ar sumedžiočiau bibliotekoje.

Kas pristatyme nepatiko, tai moderatorės vaidmuo. Livija Gradauskienė suvaidino tokią vištą, kad mes visi durni, nieko nesuprantam ir va dabar jau kai sužinosim, nu jau kai sužinosim! Ir dar tos kalbos, kaip “po pirmos Guodos knygos apie maistą, aš išmečiau batonus, nes jie ten kažką blogo daro“. Kaip aš purtausi nuo visokių “kažką blogo daro”, “taigi chemija”, “taigi nafta”. Faktais ir argumentais man patinka kai kalbama. Ką blogo daro? Kaip tai atsiliepia mums? Kokie kiekiai žalingi? Žodžiu, jei nebūčiau girdėjusi autorės, o klausiusi tik vedėjos, tai tikrai nesugalvočiau knygos skaityti, manyčiau eilinė chemtreilų sekta :). Lyg būtų maža, dar nesibaigus renginiui, vedėja pareiškė, kad ji turi kažkokioje mokykloje pravesti šventinį vakarą ir išėjo. Sač wow. Tačiau visumoje buvo įdomu, naudinga, o svarbiausia smagu susitikti kelias mielas matytas ir dar nematytas blogeres. Linkėjimai visoms!

Na, o dabar, žinoma, laukiamiausia jūsų dalis – kalendorių atidarymas.

Gal matėte ryte (Insta istorijose), kaip sunkiai laužiausi į “Kieh’s” kalendorių. Tai dureles nufotografuoti iš anksto pamiršau, tad dabar matysi aplankstytas.

Viduje buvo:

Veido kremas! Pabandžiau. Iš pirmo žvilgsnio pasirodė gana lengvas ir gaivinantis, bet jutau, kad ilgokai nesusigeria. Manau gal kol kas mano oda jam dar nepasiruošusi, bet turėtų būti puikus, kai kankins rimtesni išsausėjimai.

Rūtos dovanėlės forma išdavė, kad ten rasiu tūbelę. Tokiose gali slėptis 100+ variantų, tad nespėlioju ir lupu…

O ten!

Cukruotų slyvų rankų kremas. Ačiū! Man TBS gaminiai apskritai egzotika, aš nežinau, kodėl, bet jų visada noriu ir niekada nenusiperku. Pasikartosiu, kad nežinau kodėl, nes na gi nėra nei retenybė, nei neįkandama. Matyt palieku produktus kaip trokštamą dovaną ir visada džiaugiuosi! Ačiū!

Tiek šiandien, mažas godus vaikas manyje jau laukia rytojaus!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.