Šiandien parsitempiau savo užsakymą su natūraliomis žvakėmis. Gerų pasiūlymų aptikau “Member Shop” parduotuvėje. Viena parsineštoji varo mane iš kvapo proto nes yra Kalėdų eglutės kvapo. Tikrai pasiliksiu sau. O Kalėdų prieskoniai bei apelsinai su gintaru taps dovanomis.

Tad kaip supratote, mano viena iš dovanų idėjų yra žvakės.

Seniau labai skeptiškai žiūrėjau į dovanojamas žvakes. Bet tik todėl, kad gaudavau tas maksimines/ikėjines, kurios kvepia tik iš tolo. Tik pabandžiusi natūralias aš supratau skirtumą. Pirmoji sojų žvakė, kurią turėjau buvo “Baltijos kvapas”. Apie ją rašiau čia.

Drąsiai rekomenduoju visiems, kurie ieško lietuviškos, jaukios dovanos.

Kita sudeginta – “Stenders”. Patiko, tačiau Lietuvoje sunku gauti. Taip pat buvau užsipirkusi “Joik” žvakių iš estų parduotuvės Loverte.com. Sudeginau šokolado kvapą, o šiuo metu ant mano darbo stalo dega “gingerbread” aromatas.

Tikrai rekomenduoju, nes kvapas ryškus, neįkyrus. Dega lygiai. Jokių priekaištų.

Natūralios žvakės gali kainuoti labai įvairiai. Nuo 4 eurų iki 100 (berods už tiek kažkur mačiau brangiausią). Todėl šios gali tapti tiek puikiu priedu, tiek ir pačia prabangia dovana. Kaip aš noriu užsidegti tą Kalėdų eglutės kvapo!!!

Na, bet kantrybės! Geriau pažiūrėkime, ką radau advento kalendoriuose.

“Kiehl’s” durelės buvo didelės, bet ten slėpėsi apgaulingai mažas mėginukas 🙂

Pabandysiu, arba pridėsiu kam nors prie dovanos. Dar nenusprendžiau.

Na, o Rūta šį kartą man dovanoja ir vėl nenuspėjamą paslaptingą ryšuliuką.

O ten, o ten, o ten!

Tadam!

Labai meilutė nedidelė žvakutė ąsotėlyje. Pagaminta iš natūralių aliejų ji yra tinkama odos priežiūrai. Aišku, kad neištvėriau, padeginau, vėliau rankas lepinau. Labai malonus kvapas ir ritualas. Ačiū!

Tiek šiandien. Ar patys norėtumėte gauti dovanų natūralią žvakę?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.