Esu kaip mažas vaikas! Jau kaip laukiu rytų! Ir kadangi vaikystėje niekada neturėjau advento kalendoriaus, net šokoladinio, tai dabar atsigriebiu su kaupu! Šiandien paprastas pasirodymas, o ryt esu suplanavusi parašyti apie geriausius metų šampūnus. Advento kalendoriaus įrašai yra puiki vieta suvestinėms. Ir dovanas pažiūrit ir apie geriausius produktus sužinote. Bet šiandien paprastai.

Pakuojam!

“Kiehl’s”! Beje, techninis/gamybinis trūkumas. Kalendorius didelis, todėl aš jį išlupdama nukeliu nuo lentynos ir pasiguldau, tam reikia atversti kaip knygą. Šiandien tik ketvirtas atvertimas, o jau neatlaikė sunkiausio produkto durelės ir tiesiog atsidarė bei iškrito 24-tos dienos dovana. Sukišau atgal, bet tikiuosi daugiau niekas man į rankas nešokinės anksčiau laiko.

O šiandien radau…

30ml raminantį veido prausiklį su medetkomis. Nežinau koks jo skalsumas, bet aš prausiklius naudoju labai taupiai, tad tikrai galėsiu parengti apžvalgą. Užteks ilgiau nei savaitei.

Keliaujam link Rūtos kalendoriaus.

Iš formos atspėjau kas ten galėtų būti. O buvo…

“Maybelline” matinis lūpdažis. Labai giriamas ir labai gražios spalvos (932 Clay Rush). Superinis! Argi ne?

Beje, truputį imu nerimauti. Pernai, jei pamenate, buvau gavusi labai keistą grožio kalendorių, kuris labiau panašėjo į parodiją. Šį kartą man darosi baisu, kad kalendorius per prabangus :). Įtariu, kad aš šiek tiek kukliau pažiūrėjau, bet gal dar anksti nerimauti? 😀

Rūta, džiugini mane.

Šiaip, pradėjau dažytis lūpas ir vis sulaukiu komplimentų, tad gal tik to ir trūko gyvenime?

Ketvirta diena išlupta, nesulaukiu rytojaus!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.