Advento kalendorius: diena nr. 3

Estimated read time 2 min read

Laukiat? Štai ir trečias išpakavimas. Ačiū visiems už gražius linkėjimus pasveikti. Suveikė! Aš kažkaip dažniausiai būnu linkusi skųstis skausmais. Tai pilvas, tai skrandis, tai koja. Bet temperatūra kyla itin retai ir jausmas žiauriai neįprastas. Na, bet susikaupiau ir šiandien jau sveika. Vakar vakare nepaisant savijautos važiavome pas tėvus, tad kalendorių šiandien atidariau gana vėlai.

Kaip visada pradedame nuo “Kiehl’s” ir ten slėpėsi…

Jauninantis veido koncentratas. 5ml mano manymu užteks kokiai savaitei. Jau turiu patį patį pirmą įspūdį, nes šiandien, prieš eidama į miestą, išmėginau. Skalsus. Lipnokas. Laukiau laukiau kol pajaunėsiu, nesulaukiau. Nesulaukiau ir kol lipnumas dings, ant viršaus kreminė pudra dengiasi sunkiai.

Kitas kalendorius daug įdomesnis!

Panašu į pieštuką. Lūpų? Akių? Antakių? Lupam ir!

Rusvas akių pieštukas. Labai universali spalva! Ačiū, Rūta! Priminsiu, kad Rūtos instagram yra čia.

Na, ir šiek tiek kalėdiško miesto sukeltų minčių. Šiandien išsmukom pažiūrinėti Vilniaus. Man patiko Rotušės aikštės kupoliukai.

Eglutė? Man atrodo, dienos šviesoje ji atrodytų jaukiau. Katedros eglė tokia pati kaip ir pernai. Na, o žiniasklaidoje reklamuoti Gedimino pr. papuošimai prajuokino. Kažkas išlaužė sovietinių puošmenų sandėlį? Primena man kiek interjero dekorą, kuomet purkšdavo gėlių trafaretus palubės kampuose. Na, bet kalėdinės nuotaikos turiu ir stengiuosi išlaikyti! Nepaisant to, įsigyjau kepuriuką, ant kurio parašyta “Fuck winter!”.

Gražaus sekmadienio vakaro!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
  1. 1
    Monika M

    Mačiau kepuriuką Tavo instagram, tai net susijuokiau, puikiai atspindi ir mano nusiteikimą žiemos atžvilgiu 😀

+ Leave a Comment