Neslėpsiu, jaučiau šiokį tokį liūdesį išpakuodama paskutines advento kalendoriaus dovanas. Patiko man, gruodis tikrai greitai prabėgo. To ir norėjau, nes jau vienu mėnesiu mažiau iki vasaros!

Ta proga, kad šiandien Kūčios, aš noriu visus pasveikinti ir palinkėti tiesiog atrasti save. Taip pat noriu padėkoti savo skaitytojams. Rašydama šį blogą jaučiuosi gyva. Gal ir keistai skamba, bet tik atsiradus internetui aš radau ir save. Mane žavi, kad dabar bendravimui nėra jokių ribų. Todėl dėkoju, kad rašote, diskutuojate, parodote, jog esate!

Dėkoju ir kompanijoms, su kuriomis teko bendradarbiauti. Man pasisekė, kad išvengiau tokių, apie kurias prisiklausau visokiausių gandų. Jog grasina teismais už nepalankias apžvalgas ir reikalauja nebūtų dalykų. Mano blogo draugų gal nėra daug, bet jie pastovūs, įvertina realų gyvenimą, kartu eksperimentuojame ir visada malonu bendradarbiauti.

Ačiū!

Na, o paskutinės kalendorių dovanos buvo ypatingos.

“Kiehl’s” durelės didžiausios. Tiesą sakant, seniai žinojau kas ten, nes nuo dažno vartymo šios seniai išplyšo 🙂

Didelė pakuotė rankų kremo. Tikiu, kad ūkyje pravers :). Įdomus kvapas, tarsi kamparo…

Rūtos dovanos forma man išdavė, kad viduje bus kažkas knygos pavidalo. Knyga? Užrašų knygelė? O viduje radau…

Knygą. Dar neskaičiau Rūtos Š. romanų, bet daug girdėjau. Gal tas populiarumas kiek baidė, bet pagaliau susipažinsiu ir žinosiu pati, ar verta buvo, ar ne.

Ačiū, Rūta! Visas tavo kalendorius buvo nerealus, man net atrodo, kad per daug geras. Tikiuosi tarp mano dovanėlių radai sau patinkančių daikčiukų. Buvo labai smagūs rytai! Gražių švenčių!

Kadangi, kaip buvo užsiminta, įrašų jau per daug ir išvargino, tai išleidžiu save kuriam laikui atostogų! Tačiau tikrai dar susitiksime! O dabar pirmyn į silkutes!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.