Priešpaskutinė! Gal ir gerai, nes akivaizdu, kad jums jau nusibodau. Uždaviau vakar klausimą, tiek čia, tiek FB ir ką? Nieko! Sakyčiau, gal per šventes neskaitote, bet ne, matau, kad užsukę buvo ne du ir net ne dešimt kart du. O atsakymo į klausimą “kur naujus” nesulaukiau. Net ir menkučio “dar nesugalvojau”/”nežinau”/”niekaip, miegosiu”/”prie teliko”. Truputį meluoju, sulaukiau iš vieno žmogaus, ačiū! Bet, o kur kiti? Juk ne veltui aš kiekvieno įrašo gale primenu, kad “Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!”. Tad išvadas padaryti lengva – pabodo šitie pliurpaliukai ir atleidžiate mane nuo visokių istorijų pasakojimų, tas irgi nėra blogai 🙂

Visgi, žinau, kad ištikimiausi, mylimiausi laukia kalendoriaus pasirodymų, tad tvarkingai juos ir užbaigsiu. Nelabai gi kas ir liko.

“Kiehl’s” šiandien slėpė savo labai įžymų produktą:

Naktinis koncentratas. Labai džiaugiuosi, kad būtent toks įpakavimas, nes buvo šiame kalendoriuje ir paprastų 4ml mėginukų. Tai aš jų neprisiruošiu mėginti, o štai tokie buteliukai tikrai nestovi be darbo.

Rūta, kaip visuomet, mane džiugina!

Jos dovanėlėje slėpėsi tušas!

Aš turiu “Nordic Chic” sidabrinėje pakuotėje, tikrai paliko gerą įspūdį, tad esu tikra ir violetinis bus geras. Ačiū! Jau ką ką, bet tušus labai mėgstu!

Tiek šį kartą, gražaus šeštadienio!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.