Sniego gerbėjams šiandien turėtų būti nuostabi diena. Pripažinkime, kad pas mus retai kada sninga tuo pačiu karščiausiu Kalėdiniu laikotarpiu? Na, o aš grožiuosi tik tuo atveju, kai esu viduje :). Tad šiandien, ta proga, kad ne visai gerai jaučiuosi, net ir nebuvau iškišusi nosies į lauką. Lyg ir norėjau nueiti į mugę Rotušėje, bet nesugalvojau ko :).

Ir dar prisipažinsiu, kad kadangi dovanos suruoštos, net ir supakuotos, tai pradedu jausti šiokią tokią apatiją. Kai visi skundžiasi dėl lėkimo, kalėdinės nuotaikos nebuvimo, bėgimo, streso, aš jo pradedu ilgėtis.

Kažkokia liūdnoka įžanga :). Bet dienos skirtingos, jūs advento kalendorių skaitote jau dvidešimt pirmą kartą iš eilės ir būtų keista, jei aš visada euforiškai krykštaučiau, gi nevaidinu instagraminio gyvenimo :). Tad, kad jau tokia melancholiška nuotaika, nebepliurpiu, o rodau radinius.

“Kiehl’s” slėpė visai įdomų dalykėlį:

Skaistinanti kaukė! Gal sausį reikės skelbti kaukių mėnesiu, kad jas visas sunaudočiau? Drėkinančias mainysiu su valančiomis ir tapsiu gražuole.

Na, o Rūtos kalendorius slėpė net dvi dovanėles ir išlupusi radau…

Nagų laką ir blizgučius. Šis produktas mane persekioja ko gero :). Bandžiau auksinę spalvą, nepavyko man išgauti gražaus efekto, gal su šia seksis labiau?

Tiek šį kartą! Ryt, pažadu, būsiu linksmesnė, gi lauks penktadienis!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.