O nuotraukoje matote mano dienos darbą! Pagaliau sėdau ir supakavau dovanas. Tą daryti mėgstu, bet nelabai moku. Tai truputį kreiva, truputį šleiva, šen bei ten per daug lipnios juostos. Šiemet pasirinkau baltą popierių iš IKEA vaikų skyriaus. Ten yra toks ritinys piešimui. Virvelė irgi iš IKEA. Snaigutes piešiau flomikais :). Kas seka mane IG tai jau matė filmukų su šiomis dovanomis. Viskas pagal planą. Dovanos supakuotos. Visokiuose mainuose, kuriuose dalyvavau, taip pat ir išsiųsta laiku, ir gauta taip pat. Galima eiti miegoti :D.

Šiaip aš visai norėčiau nuvažiuoti į didesnį prekybos centrą, pvz., “Ozą” ir pasivaikščioti, kad ir po mėgiamą “Reserved”, bet suprantu, kad nieko man nereikia, gal tiesiog palikti erdvę paskutinės minutės šturmuotojams?  Pati jau atsiautėjau ir buvau taip užsiėmusi dovanėlių ruošimu, kad visai pamiršau, jog ir aš jų gausiu. Tad šiandien visai netikėta buvo prisiminti, kad gi dalyvauju slapto draugo žaidime. Iš linksmuolių, prie paštomato budinčių (nes jie automobilyje turi turbūt 3 kartus daugiau siuntų, nei tilptų į aparatą) kurjerių, pasiėmiau dovanėlę ir nesusilaikysiu, jums parodysiu! Štai!

Morkytė!

Krykštauju!

Dovanos yra jėga!

Ir ne, man dar nenusibodo lupinėti advento kalendorius. Tad radybos iš ten:

Langelis slėpė paakių kremo miniuką.

O Rūtos dovana buvo gana didelė ir vis spėliojau, kad ten, kas ten, kas ten? Net kampą buvau prakrapščiusi, bet nieko neįžiūrėjau.

O ten, o ten, o ten!

Korėjietiška kaukė! Aš nelabai supratau kokiam odos tipui ji skirta ir ką tiksliai turi daryti. Parašyta, kad skaistina ir švelnina. Pabandžiau. Juokinga, kad kai tik užsitepiau, į duris pradėjo belstis dujininkai, nes name sistemos patikrinimas. Tai gerai, kad ne juoda kaukė, o tokia, kurios žmonės per daug nespoksantys į veidą ir nepamato. Pojūčiai, kaip po drėkinamosios procedūros ir šveitiklio. Visai įdomu!

Ačiū!

Tiek šį kartą! Parašykit man, kaip jūs pakuojate dovanas? Ar naudojate dovanų maišelius? Aš šiandien tokius pirkau, bet labai jau buvo sunku kažką padoresnio išrinkti, nenorėjau visokių senių besmegenių ir barbių. Kam man tie maišai? Į juos sudedu visas vienų namų dovanas. Vienas maišas keliaus pas mano tėvus, kitas pas vyro, trečias pas brolio šeimą. Nes, o kaip kitaip nugabenti? 😀


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.