Advento kalendorius: diena nr. 20

Estimated read time 3 min read

O nuotraukoje matote mano dienos darbą! Pagaliau sėdau ir supakavau dovanas. Tą daryti mėgstu, bet nelabai moku. Tai truputį kreiva, truputį šleiva, šen bei ten per daug lipnios juostos. Šiemet pasirinkau baltą popierių iš IKEA vaikų skyriaus. Ten yra toks ritinys piešimui. Virvelė irgi iš IKEA. Snaigutes piešiau flomikais :). Kas seka mane IG tai jau matė filmukų su šiomis dovanomis. Viskas pagal planą. Dovanos supakuotos. Visokiuose mainuose, kuriuose dalyvavau, taip pat ir išsiųsta laiku, ir gauta taip pat. Galima eiti miegoti :D.

Šiaip aš visai norėčiau nuvažiuoti į didesnį prekybos centrą, pvz., “Ozą” ir pasivaikščioti, kad ir po mėgiamą “Reserved”, bet suprantu, kad nieko man nereikia, gal tiesiog palikti erdvę paskutinės minutės šturmuotojams?  Pati jau atsiautėjau ir buvau taip užsiėmusi dovanėlių ruošimu, kad visai pamiršau, jog ir aš jų gausiu. Tad šiandien visai netikėta buvo prisiminti, kad gi dalyvauju slapto draugo žaidime. Iš linksmuolių, prie paštomato budinčių (nes jie automobilyje turi turbūt 3 kartus daugiau siuntų, nei tilptų į aparatą) kurjerių, pasiėmiau dovanėlę ir nesusilaikysiu, jums parodysiu! Štai!

Morkytė!

Krykštauju!

Dovanos yra jėga!

Ir ne, man dar nenusibodo lupinėti advento kalendorius. Tad radybos iš ten:

Langelis slėpė paakių kremo miniuką.

O Rūtos dovana buvo gana didelė ir vis spėliojau, kad ten, kas ten, kas ten? Net kampą buvau prakrapščiusi, bet nieko neįžiūrėjau.

O ten, o ten, o ten!

Korėjietiška kaukė! Aš nelabai supratau kokiam odos tipui ji skirta ir ką tiksliai turi daryti. Parašyta, kad skaistina ir švelnina. Pabandžiau. Juokinga, kad kai tik užsitepiau, į duris pradėjo belstis dujininkai, nes name sistemos patikrinimas. Tai gerai, kad ne juoda kaukė, o tokia, kurios žmonės per daug nespoksantys į veidą ir nepamato. Pojūčiai, kaip po drėkinamosios procedūros ir šveitiklio. Visai įdomu!

Ačiū!

Tiek šį kartą! Parašykit man, kaip jūs pakuojate dovanas? Ar naudojate dovanų maišelius? Aš šiandien tokius pirkau, bet labai jau buvo sunku kažką padoresnio išrinkti, nenorėjau visokių senių besmegenių ir barbių. Kam man tie maišai? Į juos sudedu visas vienų namų dovanas. Vienas maišas keliaus pas mano tėvus, kitas pas vyro, trečias pas brolio šeimą. Nes, o kaip kitaip nugabenti? 😀


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

8Comments

Add yours
 1. 3
  Alma

  Aš tokias pat girliandas visas dvi pasiėmiau, puikiai dega ir šiemet, nepaisant vaiko atakavimo 😀 O va mandra brangi prieš kelias dienas pirkta sunervino, viena lemputė (iš TIK 20 jau nusprogo..). Pakuoti mėgstu, man pakuotė jaučiu yra pusė dovanos, kasmet stengiuos vis kitaip. Šiemet Norfoje radau tokio įdomaus pakavimo popieriaus, ten gal labiau medžiaga, kaip kad floristai naudoja, tai panaudojau jos, sutvirtinau ant viršaus dedama permatomo vyniojimo popieriaus (plėvelės?), nes ta medžiaga aišku nekimba klijuojant lipnia juosta. Vardai, ant Nieko rimto korteliú. Pati užskaityčiau tokias gavus 😀 Maišeliai kritiniam atvejui, arba kaip ir Tu, nuvežti daugiau dovanú vienoje vietoje.

 2. 4
  Dalia

  As tokios virveles jau antrus metus noriu, negaunu. Siemet vyrui pasirode, kad baltos prasiau, tai gavau balto maistinio spagato… 😀 as dovanu maisus irgi tik dovanu pergabenimui naudoju, siaip labai nemegstu ju, bet prisikaupia po kiekvienu kaledu. Is praeitu metu man dar like visokiu popieriu, juosteliu, nedideliu dezuciu, tai viska subaigsiu, nenoriu prikauot daugiau nei reikia. Kaip po ankstesniu irasu rasiau, padekoruosiu dziovintais apelsinais, konkoreziais, sakelemis tam tikras dovanas.

 3. 5
  Irma Sincera

  Dovanų pakavimas būdavo pati smagiausia ir maloniausia dalis, labai laukdavau tos dienos kai viską susitempdavau, užsileisdavau muzikos iri geras porą valandų medituodavau su pakavimo popieriumi 😀 Šiais metais nupirkau lygiai 0 dovanų. Nemoku aš smulkmenų dovanoti, o žmonių ratas didelis, tad nusprendžiau geriau kur pakeliausiu :D:D

 4. 6
  Laura

  aš taip pat atkreipiau dėmesį į virvelę – labai fainutė. Jau norėjau klaust iš kur tokios gaut – bet atsakymas jau yra 😀 kaip tik šiandien buvau Ikea’oj, bet matyt į kitą pusę žiopsojau, tokio daikto nepastebėjau.

  Kadangi nesu perskaičiusi viso blog’o – tai galbūt paklausiu kas galbūt jau visiems žinoma. Iš kur, kaip Jūs randate bendraminčių dovanėlių keitimuisi (kad ir šiandien paminėtas Slapto draugo žaidimas)? 🙂 nes tokius dalykus labai mėgstu, tad išduokit ar yra kažkokia bendruomenė, kur galima jungtis, ar reikia savo draugų rate tokius dalykus inicijuotis ir organizuotis 🙂 ačiū!

  p.s. Rūta, Salomėja, noriu pagirti Jus abi, kiek pastangų atrenkant, pateikiant, supakuojant advento kalendorių staigmenėles – įdėjot! Be galo šaunūs mainai, smalsu ir nekantru, lyg pati kasdien pakuočiau 😀

 5. 7
  Salomėja

  Laura, turiu tokį hobį susijusį su atvirukų mainų sistema postcrossing.com. tai va, tie hobistai turi mažą lietuvišką forumą. Gan nedidelė bendruomenė sukasi, virtualiai plepa, kartais gyvus mytus daro, jau daug metų. Tai ten mes per kiekvienas Kalėdas ir gero darbo akciją organizuojamės, ir slaptą draugą žaidžiam ir atvirukais, žinoma, keičiamės :).
  Tačiau rasti su kuo pasikeisti nėra labai sunku. Žinau, kad ir tarptautinių sistemų būna, na ir šiaip visokiuose forumuose, tarp draugų, žinau net kas darbe su kolegomis slaptą draugą žaidė :).
  Dėl advento kalendoriaus klausiau blogo FB gal kas norėtų ir Rūta atsiliepė 🙂 Ačiū jai!

+ Leave a Comment