Toks gražus metas, o aš sugebėjau susirgti. Kadangi dažnai nesergu, tai man visada savijauta sukelia nuostabą. Na, bet tai nesutrukdė šiandien lėkti ir atidaryti advento kalendorių. Taip taip, aš kol kas (gi dar tik antra diena, nežinau kuo viskas baigsis) išlupinėju labai sąžiningai! Va gal tik nufotografuoti buvo kiek mažiau ūpo. Tačiau jauduliukas išvyniojant dovanas, tikiu, kad prisideda prie sveikimo :).

Pirmasis – “Kiehl’s”. Aš jau žinojau, ką jame rasiu. Ne dėl to, kad pasitikrinau kitoje pusėje, bet perskaičiau kitame bloge 😀

Tadam! Ten šampūnas! Žinote gi mano maniją plaukų priežiūros priemonėms, tai nenustebinsiu sušukdama – kaip fainai! Žinau, kad kažkurią dieną bus ir kondicionierius, tai kai jį rasiu, iš karto ir išmėginsiu.

Toliau kiek daugiau intrigos keliantis Rūtos grožio kalendorius. Jau vakar sakiau, kad Rūta visus raštelius pridėjo atskirai. Skaitau tik išvyniojusi dovaną, kad nepasispoilinčiau.

Norėdama prasitęsti malonumą aš apčiupinėju ir pamėginu spėti, kas galėtų būti viduje. Šį kartą maniau, kad bus kokia nors veido arba plaukų kaukė. Ar aš teisi?

Taip! Rūta parašė, kad žino mano baimę lakštinėms kaukėms, bet ši verta ją nugalėti. Ir iš tiesų mane jau žodis “exfoliating” intriguoja. Man regis laukia dar vienas vienkartinių kaukių testo įrašas!

Ačiū, Rūta!

Skambės itin banaliai, bet tokie maži džiaugsmai labai praskaidrina pilkas (aš čia apie orą) dienas. Kaip vakar komentare rašiau Monikai – laikas iki vasaros praeina greičiau, kai prisigalvoji mažų malonumų.

Nesirkit!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.