Advento kalendorius: diena nr 2

Estimated read time 2 min read

Toks gražus metas, o aš sugebėjau susirgti. Kadangi dažnai nesergu, tai man visada savijauta sukelia nuostabą. Na, bet tai nesutrukdė šiandien lėkti ir atidaryti advento kalendorių. Taip taip, aš kol kas (gi dar tik antra diena, nežinau kuo viskas baigsis) išlupinėju labai sąžiningai! Va gal tik nufotografuoti buvo kiek mažiau ūpo. Tačiau jauduliukas išvyniojant dovanas, tikiu, kad prisideda prie sveikimo :).

Pirmasis – “Kiehl’s”. Aš jau žinojau, ką jame rasiu. Ne dėl to, kad pasitikrinau kitoje pusėje, bet perskaičiau kitame bloge 😀

Tadam! Ten šampūnas! Žinote gi mano maniją plaukų priežiūros priemonėms, tai nenustebinsiu sušukdama – kaip fainai! Žinau, kad kažkurią dieną bus ir kondicionierius, tai kai jį rasiu, iš karto ir išmėginsiu.

Toliau kiek daugiau intrigos keliantis Rūtos grožio kalendorius. Jau vakar sakiau, kad Rūta visus raštelius pridėjo atskirai. Skaitau tik išvyniojusi dovaną, kad nepasispoilinčiau.

Norėdama prasitęsti malonumą aš apčiupinėju ir pamėginu spėti, kas galėtų būti viduje. Šį kartą maniau, kad bus kokia nors veido arba plaukų kaukė. Ar aš teisi?

Taip! Rūta parašė, kad žino mano baimę lakštinėms kaukėms, bet ši verta ją nugalėti. Ir iš tiesų mane jau žodis “exfoliating” intriguoja. Man regis laukia dar vienas vienkartinių kaukių testo įrašas!

Ačiū, Rūta!

Skambės itin banaliai, bet tokie maži džiaugsmai labai praskaidrina pilkas (aš čia apie orą) dienas. Kaip vakar komentare rašiau Monikai – laikas iki vasaros praeina greičiau, kai prisigalvoji mažų malonumų.

Nesirkit!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

10Comments

Add yours
 1. 1
  Milly

  Sveik!
  Jei paguos, ir as kazkokia zaraza pasigavau, temperaturos nedaug, bet laikosi jau ketvirta diena ir nesiruosia kristi :/ Be bendro nuovargio, ir galvos skausmo daugiau jokiu simptomu, tai atrodo net “nelegalu” guleti.

 2. 5
  Agnė

  Svekatos. Aš gavau iš vyro irgi šį kalendorių, nors labiau norėjau TBS. sąžiningai atidarinėju po vieną, vaikai savo aš savo :). patiko labai pirmos dienos dovana.

 3. 6
  Kristė

  Todėl ir balsavau už tai, kad kas dieną būtų po įrašą, kad kiekvieną dieną būtų džiaugsmo ir kažkokio veiksmo. Gaila tik, kad negalim matyti Rūtos išvyniojimo… Nes tuomet būtų iš vis tobula.
  O lakštinės kaukės – puikumėlis. Ypač naujos ir nematytos 🙂

 4. 7
  Salomėja

  Rūta daro išvyniojimą IG, vakar kėliau nuorodą 🙂
  O ką, trūksta veiksmo mano bloge? 🙂 🙂

 5. 8
  Alma

  Linkiu pasveikti! Aš pusę rudens sezono prasirgau, nors šiaip irgi praktiškai nesergu, nu tragedija, o ne savijauta.. Labai lauksiu kaukės bandymo 🙂 Rūtos įrašus pradėjau sekti, kad daugiau to kalėdiškumo išlaužčiau 😀

 6. 9
  Kristė

  Nesinaudoju IG, nes tiesiog man nepatinka toks formatas. retkarčiais įlendu, bet nuolat tikrinti net dėl kalendoriaus neprisiversčiau. 🙁
  veiksmo plačiąja prasme lyg ir užtenka, bet kai atkrenta įrašai, kurie neaktualūs (pvz, plaukų priežiūra, ne dėlto, kad neįdomu, o dėl to, kad plaukų tipai skiriasi), tai gerokai sumažėja to veiksmo. o su kalendorium yra kiekvieną dieną ko laukti.

 7. 10
  Salomėja

  Kriste, aš kaip blogerė irgi norėčiau IG neturėti. Todėl, kad esu rašau savo blogą, o ne instablogą ir man savotiška kančia dirbti su juo, nes turinio dubliuoti nelabai noriu, tačiau laiką laisvą blogui norėčiau skirt. Deja, nori būt matomas, nori bendradarbiauti įvairiuose projektuose, turi taikytis :). Čia kaip nebelabai normalu kam nors pasakyti, kad neturi mobilaus telefono numerio, ar el. pašto adreso, taip IG bei FB tampa norma.

+ Leave a Comment