Turiu dar keletą minučių iki savo mankštos, tad pradėsiu ruošti šį įrašą. Ar galite patikėti, kad jau metus lankau pilates/kalanetiką? Praleidusi esu gal 4-5 pavienes pamokas. Dažniausiai dėl darbo arba ligų, arba renginių, pvz., praeitą kartą nebuvau, nes keliavau į teatrą. Taip pat vasarą dvi savaites atostogavau. Tokio reguliarumo iš savęs nesitikėjau. Ar jums būtų įdomus šiai mankštai ir mano patirčiai dedikuotas įrašas? Apie tai, ar verta, ką gavau, kas pasikeitė ir t.t.?

Taip pat, turbūt pastebėjote, kad nors ir pradėjau, bet advento kalendoriuose neberašau apie metų geriausius produktus. Keisti nuomonę nėra blogai, jei manai, kad pokyčiai tik į gerą. Visgi nusprendžiau, kad metų gale, ar kitų pradžioje (jei išgyvensiu tas kelias dienas miške), parašysiu atskirą įrašą. Nes ir ateityje bus smagiau dėti nuorodas į jį, kai norėsiu priminti geriausius.

Trečias minties šuolis :). Nupirkau šiandien paskutinę dovanėlę. Dabar jau reikia tik prisiruošti ir viską supakuoti. Maloni dalis, kurią mėgstu, bet labai sunku imti ir padaryti. Šių metų planas – baltas popierius, kurį antspauduosiu snaigėmis ir raudonos virvutės.

Na ir galiausiai tai, dėl ko susirinkome! Advento kalendoriai!

“Kiehl’s” vis lengvėja, lengvėja…

Devynioliktos durelės slėpė…

Visai mažulį mėginuką. Šiaip jau man keistas toks išdėstymas. Aš turbūt mėginukus būčiau dėjusi pradžioje, o į galą jau didesnius, geresnius produktus, kad džiaugsmas augtų, nes dabar kažkaip… Randi randi gerumų, o tada viskas susilpnėja.

Rūtos dovana mane jau seniai vilioja, tokia keista forma buvo, kad nežinojau ko tikėtis. O radau…

Lūpų balzamą! Kaip tik vakar rašiau, kad jų gali turėti šimtą, bet per daug nebūna. Rūta, aš jau kokius 10 kartų norėjau jį pirkti. Nes aš mėgstu “Iherb” parduotuvėje tiesiog naršyti po prekes ir dažnai tikrinu naujienų skiltį. Kai tik šie balzamai atsirado, aš dėjau ir dėjau juos į krepšelį, bet vis išmesdavau, nes viršydavau neapmuitinamą sumą. Ir va, visai kitais keliais jis pas mane atkeliavo :).

Beje, ne į temą, bet mačiau, mano naujausias “Iherb” siuntinys pasiekė Lietuvą, net smalsu, kiek laiko dabar truks, kol pateks į rankas, nes paštuose lyg beprotnamyje :).

Viskas! Prisipažinkit, ar jau pagavot Kalėdų nuotaiką? Juk šiemet net orai tam palankūs. Gal pusnų ir nėra, bet vis reguliariai kokią pūgelę paleidžia :).


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.