Hey! Liko tik viena savaitė! Kitą pirmadienį, tokiu laiku, jau baiginėsime Kalėdas. Ši savaitė, ko gero, man yra pati smagiausia švenčių dalis. Prisipažinsiu, kad jų pačių per daug nemėgstu. Visai nevilioja valandų valandos užstalėje, tačiau mano artimieji nepripažįsta kitokio šventimo ir jei nuo stalo atsistoji po 3, o ne po 5 valandų, tai dar ir įžeidi :D.

Mano svajonių Kalėdos būtų tokios: įduodu Kalėdų seneliui visas dovanas, o pati su vyru maunu ten, kur šilta. Šiltoje, nuobodžioje, apleistoje žemėje, šalia kokios upės, sau miegu palapinėje kelias dienas. Tobula! Tačiau dar ne šiemet. Dabar likusį laiką įkvėpinėsiu sau daugiau šventinės nuotaikos. Pradėjau nuo megztinio.

Į trasą eina jau kelintus metus iš eilės. Tas pats #uglychristmassweater, bet su robotu! Ar galėtų būti smagesnis žmogui save laikančiam arčiau IT, nei prie mados? 😀

Na, o mano eglutė vardu Susna gavo ir superinę girliandą!

Beje, turime mes ir kitą eglę. Dirbtinę, bet kad jau vienais metais nusipirkome, tai jau teks būti labiau ekošmeko ir išnaudoti ją iki galo :). Tiesa, tą eglę mes statome labiau katėms (lygiai taip pat seniau pirkdavome gyvą). Puošiu nedūžtančiais žaislais, statom arčiau kačių žaidimų forto, kad galėtų smagiau siausti ir traukioti tuos žaislus lauk. Nes na… Eglės gi visada pats smagumas mažiausiems, ane? Jei neturėčiau kačių, tai nebūčiau net stačiusi.

O diena, kaip visada, prasidėjo kalendoriais! Šiandien radau…

Šiame slėpėsi serumas:

Vos 5ml, bet tokia pakuotė daug maloniau nuteikia nei paprastas mėginukas.

O Rūtos dovaną jau nuspėjau iš formos :). Pakutis slėpė…

Šešėlių papildymą anksčiau dovanotai paletei. Ačiū!!!

Tik šešios dovanos teliko, et, prie gero priprantama :). Bet aš šaunuolė, nes vis dar nuosekliai atidarinėju ir nekaišau nosies anksčiau laiko :D.


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.