Šiandien buvo keista diena. Sugalvojome važiuoti į “Žvaigždžių karus” “Akropolyje”, bet per ilgai krapštėmės. Tada pakeitėm planą. Keliaujame iki akro, užbėgam į “Sprots Direct” ir tada važiuojame į kitą seansą “Vingyje”. Aha, aha, jei atvirai, tai aplink prekybos centrą važiavome pusvalandį ir nesimatė jokių prošvaisčių pastatyti automobilį.

Taigi, metėm mintį ir nukeliavom į “Senukus”, kuriuose pasidovanojome planuotą, bet pačią neromantiškiausią dovaną. Tiesiog su vyru sutarėme nesikeisti dovanomis, o nusipirkti maišytuvą su termostatu. Tiesa, aš susitarimą tyliai pažeidžiau ir mano vyras vistiek gaus mažų dovanėlių :). Nesakykit jam!

Vėliau užsimaniau pyragėlio. Na žinot :). Tačiau centre nebuvo šansų rasti vietos. Žmonės visur visur visur, po valandos paieškų gavau išsvajoto tortuko, nes atsiminiau, kad CUP yra “Ragainė” su skaniais pyragais ir ten visada mažai žmonių.

Į kiną nusprendėme eiti šiokią dieną, dabar orkaitėje čirška šonkauliukai, o aš rašau šį nešventinį, buitišką tekstą, bet tokia ta diena buvo. Paprasta.

Tad paprastai šoku ir į kalendorius.

“Kiehl’s” slėpė:

Meh, nieko įdomaus. Kažkoks mėginukas beibiams. Ar man tik atrodo, ar persiritus į antrą advento pusę, produktai pradėjo neįdomėti? Na, bet kiek pamenu, dar turėtų būti viena kita gėrybė.

O Rūtos kalendorius slėpė…

Šį kartą tai yra skaniukai! Prisipažinsiu, kad du jau sunaikinau! Mano skonio rūgštelė :).

Ačiū!

Tiek sekmadienio nuotaikų, pasikraukim naujai savaitei, ji bus greita!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.