Tai papasakokite, kaip jums sekasi šventinis pasiruošimas. Iki švenčių liko vos daugiau nei savaitė, tad visos dovanos turėtų būti nupirktos ar pagamintos, prasidėti ramusis laikotarpis jaukiai pakuojant bei niuniuojant kalėdines daineles. Ne?

Apie save galiu papasakoti:

  • Turiu 97% dovanų artiesiems.
  • Išsiunčiau 28 atvirlaiškius (ir dar tik kokie 5 teliko).
  • Išsiunčiau dovanas visokiuose mainuose, slapto draugo žaidimuose ir pan. Dar vieną liko išsiųsti, bet nenoriu, kad per anksti nukeliautų, supakuota ir laukia pirmadienio.
  • Turiu eglutę susną ir girliandą.

Planas ateinančiai savaitei: supakuoti dovanas, nupirkti tas likusias “uodegytes”, išsiųsti atvirukus ir parašyti kosmetikos dovanų gidą, degint žvakes.

Sakyčiau šiemet visai neblogai einasi. Po Kalėdų vyras pasiėmė atostogų, tai tikėtina, kad tarpušvenčiu išvažiuosim pagyvent į mišką. Pamiegot prie laužo visada žavus iššūkis. Bus matyt, čia viską lemia savijauta :).

Dar pasakysiu, kad šių metų advento kalendoriai yra nuostabūs. Rūta pasistengė taip, kad kiekvienas rytas jau yra ne maža šventė, o visas festivalis. “Kiehl’s” tiesiog įdomu. Manau, kad po švenčių parašysiu apibendrinimą. Ar vertėjo pirkti, ar patiko produktai, nes vis mėginu kažką panaudoti, patestuoti.

Taigi, ką radau.

“Kiehl’s” slėpė lengvą veido kremuką.

Lyg ir mano odos tipui. Tai bus smalsu!

Rūta man įdėjo…

Lūpų dažų! Jėga! Parašė, kad labai patvarūs. Aš kažkaip gerą atsiliepimą girdėjau iš Irmos, tuomet dar nesidažiau lūpų, bet padovanojau Patricijai. Kaip supratau, jai nepatiko. Na, o aš šiandien išmėginau. Iš pradžių bijojau, kad spalva bus per šviesi, bet tiko puikiai. Superinė, kasdieninė. Šiek tiek lipnoki, kas man jautėsi visą laiką, bet užtat netraukia lūpų nuo sausumo. Dėl patvarumo… Na valgiau šiandien ir nuvalgiau. Nežinau, kaip žmonės sugeba valgyti nesugadinę lūpų makiažo, atrodo ir atsargiai dedu į burną, bet kažkiek aliejaus (valgiau salotas su aliejingu padažu) patenka ant lūpų ir tada jau viskas nusivalo :). Tačiau nepergyvenu, pasidažau vėl. Spalva ir formulė tikrai labai patiko.

Taigi, nepamirškit, kad klausiau, kaip einasi jūsų pasiruošimas šventėms!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.