Advento kalendorius: diena nr. 16

Estimated read time 2 min read

Tai papasakokite, kaip jums sekasi šventinis pasiruošimas. Iki švenčių liko vos daugiau nei savaitė, tad visos dovanos turėtų būti nupirktos ar pagamintos, prasidėti ramusis laikotarpis jaukiai pakuojant bei niuniuojant kalėdines daineles. Ne?

Apie save galiu papasakoti:

 • Turiu 97% dovanų artiesiems.
 • Išsiunčiau 28 atvirlaiškius (ir dar tik kokie 5 teliko).
 • Išsiunčiau dovanas visokiuose mainuose, slapto draugo žaidimuose ir pan. Dar vieną liko išsiųsti, bet nenoriu, kad per anksti nukeliautų, supakuota ir laukia pirmadienio.
 • Turiu eglutę susną ir girliandą.

Planas ateinančiai savaitei: supakuoti dovanas, nupirkti tas likusias “uodegytes”, išsiųsti atvirukus ir parašyti kosmetikos dovanų gidą, degint žvakes.

Sakyčiau šiemet visai neblogai einasi. Po Kalėdų vyras pasiėmė atostogų, tai tikėtina, kad tarpušvenčiu išvažiuosim pagyvent į mišką. Pamiegot prie laužo visada žavus iššūkis. Bus matyt, čia viską lemia savijauta :).

Dar pasakysiu, kad šių metų advento kalendoriai yra nuostabūs. Rūta pasistengė taip, kad kiekvienas rytas jau yra ne maža šventė, o visas festivalis. “Kiehl’s” tiesiog įdomu. Manau, kad po švenčių parašysiu apibendrinimą. Ar vertėjo pirkti, ar patiko produktai, nes vis mėginu kažką panaudoti, patestuoti.

Taigi, ką radau.

“Kiehl’s” slėpė lengvą veido kremuką.

Lyg ir mano odos tipui. Tai bus smalsu!

Rūta man įdėjo…

Lūpų dažų! Jėga! Parašė, kad labai patvarūs. Aš kažkaip gerą atsiliepimą girdėjau iš Irmos, tuomet dar nesidažiau lūpų, bet padovanojau Patricijai. Kaip supratau, jai nepatiko. Na, o aš šiandien išmėginau. Iš pradžių bijojau, kad spalva bus per šviesi, bet tiko puikiai. Superinė, kasdieninė. Šiek tiek lipnoki, kas man jautėsi visą laiką, bet užtat netraukia lūpų nuo sausumo. Dėl patvarumo… Na valgiau šiandien ir nuvalgiau. Nežinau, kaip žmonės sugeba valgyti nesugadinę lūpų makiažo, atrodo ir atsargiai dedu į burną, bet kažkiek aliejaus (valgiau salotas su aliejingu padažu) patenka ant lūpų ir tada jau viskas nusivalo :). Tačiau nepergyvenu, pasidažau vėl. Spalva ir formulė tikrai labai patiko.

Taigi, nepamirškit, kad klausiau, kaip einasi jūsų pasiruošimas šventėms!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

20Comments

Add yours
 1. 1
  Sonata

  kadangi šiemet bus visiškai ramios šventės namuose tik su pačiais artimiausiais, o su jais mes keičiamės tik dėmėsiu, naminiais barniais ir laiko leidimu kartu tai viskas tiesiog idealu, nes visi kiti įsipareigojimai … must be dovanos (artimiausių giminaičių vaikams), prisidėjimas prie paramos projektų, atvirukai (šiemet tik apie 70 vnt) , dovanėlė slapto draugo žaidime buvo nupirkta, užrašyta, supakuota iki gruodžio pirmosios… tai švenčių laukimas ramus ir tik su artimaisiais… tiesiog vakarais žaidžiant stalo žaidimus, kartu skaitant knygas, biliardo turnyrus online :D… nueinant į spektaklį, kino filmą… namie pažiūrint kartu filmą kurio kažkodėl nepamatėm kol sukosi kino teatruose paskui pamiršom ar vis neradom tam laiko… netikėtai iškritus belekiek sniego sniego karai, sniego senių ir kaip vaikai sako balvonų statymais ir visom kitom tiesiog padarom veiklom 🙂

 2. 3
  Alma

  Parsivežėm eglutę, tiksliau didžiulį kėnį, kaip kokie bepročiai, dabar stovi nepapuoštas vyras niekaip laikiklio nesutvarko, turimas per silpnas tokiam.. Žaisliukai aštuoni 😀 Visad kažkokį mažesnį medelį turėdavom, nu šiemet tikrai kaip bepročiai.. Ir nuotaika visai neįsijungė, vaikas savo isterijom žiauriai išnervino, kaip tikras Grinčas 😀 Bet dovanas ir priedelius turiu, beliko pradėti pakuoti, tuomet tikiuosi pradėti laukti ir džiaugtis 😀

 3. 5
  Dalia

  vakar neplanuotai pasipuošėm eglę su kalėdiniu playlistu, labai džiaugiamės, bus malonesnis švenčių laukimas 🙂 šiandien su vaiku pasivaikščiojom po pušyną, kaip seniai žiemos metu taip vaikščiojau, neprisimenu, super 🙂 pasirinkau konkorėžių kalėdinėms namų dekoracijoms ar dovanų puošimui, prisižiūrėjau Justinos Klev filmukų youtube, užsinorėjau ir aš kažką pati pasidaryt 🙂 dabar namai kvepia kaip pirtis po konkorėžių kepimo ir apelsinai džiūsta… Dovanos tik vaikams supakuotos, o kitos laukia būt nupirktos tik kitą savaitę, tad dar bus ką veikt 😀

 4. 6
  Gaivile

  Alma galeciau paskolinti zaisliuku. Mano eglute gyva ir dvieju geru sprindziu ugio. Tokia puosti vienas juokas. Vat nukeliavo ant jos kokie 8 mikroskopiniai zaisliukai. Juodas kaspinas ant vazonelio. Beje zaisliulai irgi juodi. Koks gyvenimas tokia ir eglute.

 5. 9
  Alma

  Labai ačiū, bet jau pasipuošėm, pasirodo kažkada darbštumas buvo apėmęs, radau kelias iškrakmolintas nertas snaiges, sukabinom, visai neblogai žiūrisi. O Jums linkiu iš juodumos išlipti ir užjaučiu, kad negandos užklupo..

 6. 10
  Miglė

  Aš rimtai sugebėjau užmiršt, kad tuoj Kalėdos. Gal kad sesija buvo. Niekam dovanėlių neturiu, eglutę tik vakar pasipuošėm. Košmaras

 7. 11
  MonaM

  O mes su vyru susiėdę dėl niekų ir beveik nekalbėdami eglę papuošėm (po to susitaikėm, aišku, bet proga buvo prarasta). Mažoji žaislus nuo eglės lupa ir į burną kiša, pastoviai atiminėt reikia :/ Dovanos praktiškai visos yra, bet dalį pati gaminau (ir dar kelias gaminsiu), kas atėmė daug laiko, kurio ir šiaip neturiu (ant palangės guli septynios knygos iš bibliotekos – nei viena neperskaityta, o tuoj grąžint reikės). Taip pat dar krūvą supakuot reikės – šitam užsiėmimui visiškai neturiu nervų, baisiai nemėgstu ir nesugebu :/ Ir apskritai, šiemet per daug užsiplėšiau su veikla gruodį, o dar aplinkybės tokios sukrito, kad ne Kalėdų laukiu, o kada normaliai išsimiegot galėsiu ar žurnalą bent paskaityt (gal sausio vidury?)

 8. 12
  Salomėja

  Kodėl eglutę tokią probleminę darot? Mes tai galvojam, kad visiems turi būt linksma, tai papuošėm nedūžtančiom, nepavojingom puošmenom ir viltingai laukiam, ar nualps 🙂
  O dėl dovanų pakavimo, tai aš mėgstu gaut supakuotas, bet jei nėra ūpo, gi parduotuvėse pilna maišelių ar net dėžučių 🙂
  Linkiu atrasti laiko sau!

 9. 13
  Monika M

  Su kiekvienais metais vis mažiau noriu puošti namus, visi tie blizgučiai ir kičiniai veikėjai jau seniai atsibodę. Šventinę nuotaiką man sukuria švarūs ir tvarkingi namai, žvakės bei šiltą šviesą skleidžiančios lemputės bei kvapai. Vietoj eglutės man daug smagiau kad ir paprasta kompozicija iš įvairių šakelių, natūralūs papuošimai (kankorėžiai, gilės, sudžiovinti šermukšniai ir t.t.). arba/ir puansetija, Kalėdinis kaktusas ir pan. Taigi kasdien po truputį tvarkausi namus, jau iškepiau meduolių ir džiaugiuosi Kvapų namų Kalėdiniu kvapu, žvakėmis, girliandų švieselėmis. Žiemos ir sniego nemėgstu, tad dabartiniai orai mane tikrai džiugina, ir sniego visiškai nelaukiu 😀 O geriausias šventimas bent man – tai kelionės, išvykos, pasivaikščiojimai, buvimas gamtoje ir pan. 🙂

 10. 14
  Monika M

  Pamiršau paminėti, kad vis dėlto jaučiu nostalgiją seniems žaisliukams, štai juos stengiuosi ištraukti į dienos šviesą (tiksliau į pilką prietemą šiuo metų laiku :D).

 11. 15
  Salomėja

  Prieštarauji sau. Rašai, kad nenori puošt, o po to taip jaukiai kalbi apie žvakes, kankorėžius, šakeles ir kt. Juk tai ir yra puošyba. Juk kiekvienas pagal savo skonį tą daro, neklausiau gi ar prisipirkot kičinių blizgaliukų 🙂 🙂

 12. 16
  Monika M

  Gal ne visai tiksliai parašiau 🙂 Anksčiau mėgdavau puošti šventėms namus, kuo daugiau girliandų, žaisliukų, puošdavau vos ne kiekvieną kambarį. Metams bėgant vis šis šventinis entuziazmas blėsta, jį keičia kiti dalykai. Dabar, kaip rašiau, užtenka kokios gėlės, žvakės ar girliandos. Dar pagalvojus, tai žvakes ir taip naudoju visus metus, girliandas – tamsiuoju metų laiku, kažkokių gėlių ar šakelių mėgstu pasimerkti visada, tad čia net ne kokios ypatingos ir specialios namų puošmenos. Pastebėjau, kad visi tie papuošimai, jau iškart pasibaigus šventėms, mane pradeda erzinti. Šventinė nuotaika man kyla iš vidaus ir nebūtinai sutampa su kalendorine švente…

 13. 17
  MonaM

  O ta eglutė ir neturėjo būti probleminė, – atrodo, viską apgalvojom: spygliai duria, tai vaikas negriebs už šakos, žaisliukai tik nedūžtantys, didesni, plius tikri kankorėžiai ir mediniai/plunksnuoti paukščiukai. Kas iš to, vaikas iškart sistemoj spragas pastebėjo – žaislus lupa lauk šakos neliesdamas, griebia tiesiog už žaislo, ir labai pamėgo tokius žvangančius varpelius, – kurie ne tokie maži, kad būtų galima užspringti, bet pakankamai maži, kad būtų galima susigrūst į burną ir vaikščiot išpūtus žandus kaip burundukui, kol mama (aš) nepastebėjo :/ Ką padarysi, vaikas dar visai naujas, kitąmet žinosim (nors kitąmet ir taisyklės bus pasikeitusios, ech).
  Dėl pakavimo, tiesa, galima ir paprasčiau, – bet aš savo nesugebėjimą pakuot sugebu per metus pamiršt, tada save įsivaizduoju romantiškai, a la, skamba kalėdinė muzika, ant stalo mandarinai, karštas vynas and whatnot, o aš sau pakuoju linksmai. Prisifantazavus prisiperku to popieriaus, na ir jau kimbu į darbą. Tada sau prisižadu daugiau nebe. Kitąmet vėl tas pats.
  Šiaip tai čia, aišku, sutirštinta. Neatrodo tos supakuotos dovanos baisiai (bent jau tikrai gražiau, nei įprastinis kalėdinis maišelis), o ir aš iš pykčio indų nedaužau. Ir vaikas su žaisliuku nasruose po namus pralaksto susumavus tik kokias 20 minučių per dieną 🙂 Bet vis tiek, realybė stiprokai skiriasi nuo reklamų.
  O už palinkėjimą ačiū, labai tikiuosi, kad išsipildys! 🙂

 14. 18
  Salomėja

  MonaM, reikėjo kokiais meduoliais puošt 🙂
  Monika, aš viską nupuošiu jau antrą Kalėdų dieną, arba kitą po jos.

 15. 19
  Laura

  Salomėja, Jūsų blogas – nuostabus atradimas man! Su kosmetika nelabai draugauju (pas mane tik akių tušas ir lūpų blizgis kosmetinėje), bet googlindama advento kalendorius atradau Jus! Dabar jei kelias dienas neužsuku pasižiūrėti, kuo gyvenat ir ką iš Rūtos kalendoriaus išimat – jau lyg ir kažko trūksta 🙂 ačiū, kad dalinatės! kaip tik pastaruoju metu tyliai keliu sau tikslus – labiau rūpintis savimi, savo kūnu ir išvaizda, gal ne veltui atradau venividi.lt 🙂

  o apie pasiruošimą šventėms taip pat pasisakysiu 🙂 šiemetinis tikslas buvo – visas dovanas supirkti, suruošti iki gruodžio 1 d, o gruodį pasilikti dovanėlių pakavimui ir namų puošimui, susitikimui su artimiausiausiais draugais. Tą sėkmingai ir darau 🙂 (nors dar kartą gaunu pamoką, kad turint vaikučių pernelyg tiksliai nepriplanuočiau – nes ligos pakoreguoja susitikimų kiekį :))

 16. 20
  Salomėja

  Kaip smagu sulaukti tokių komentarų, ačiū! Tikiuosi mano bloge rasit įdomių dalykų, jei ne apie kosmetiką, kuri neaktuali (nors dekoratyvinė čia tikrai nedominuoja), tai šiaip visokius pasikalbėjimus, patirtis, aprangą, knygas…

+ Leave a Comment