Advento kalendorius: diena nr. 15

Estimated read time 3 min read

Feisbuke gavau pastabą, kad vakarykštis įrašas neturėjo įžangos, nors regis ir eglutę parodžiau, ir lauktuvėmis pasidžiaugiau. Matyt mažai :). Tai šiandien paplepėsiu daugiau. Vakar minėjau, kad vakare eisiu į spektaklį. Tokius įvykius savo gyvenime labai mėgstu. Nebūna jie labai dažni, gaila dėl to. Visada maža šventė. Na, gal išskyrus ėjimą į “Domino” teatrą, į kurį niekada nesu pati pirkusi bilietų, o einu, kaip į eilinį kiną. Tačiau itin patinka apsilankyti Operos ir Baleto teatre, nemažai spektaklių žiūrėta Mažajame. Na, o vakar, gal po dvidešimties metų pertraukos, apsilankiau Jaunimo teatre. Ir tiesą sakant, pasijutau sena, nes publika atrodė truputį kažkur tarp dešimtos klasės ir antro kurso.

Žiūrėjome “Kovos klubą” ir jausmas dviprasmiškas. Aš iš karto nusiteikiau nenusiteikti :D. Mat man nepatiko nei knyga, nei filmas. Aš nesu lengvojo kelio (pilam purvą, keikiamės, kalbame apie destrukciją, mirtį, beprasmybę ir taip sukeliame emociją) gerbėja. Tad nesižaviu nei “Kovos klubu”, nei “Traukinių žymėjimu”, nei Bukovskio kūryba. Tačiau žinodama, kad man nepatinka kūrinys, aš spektakliu visai mėgavausi, nes pastatymas patiko. Ir pagrindinis aktorius tikrai gerai atidirbo, ir gyva muzika jėga, ir dekoracijų išpildymas… Tačiau vis tik man labai norisi atsisukti ir paspoksoti į žmones, kurie žvengia, kai scenoje pasakoma:

– Pimpalas!

Ne, pimpalas manęs nešokiruoja, jausmų neužgauna, nurausti neverčia, gal aš kiek atbukusi jau, nes man čia tiek pat juokinga, kiek būtų jei kažkas šauktų:

– Nosis!

Pagal siužetą lyg ir neturėtų labai jau ten juokinga būti. Taip pat norisi atsisukti ir paspoksoti į tuos, kurie už nugaros miršta iš juoko ir krizendami sako: “dročina pagal taktą!!!”. Nes na taip, linksma scena, ypač dėl to, kad ten vietoje porno žurnalo nagrinėjamas “Ikea” katalogas, bet ar verta tokio pakomentavimo? 😀 Šiaip man kartais atrodo, kad visi jaunuoliai ten sužavėti dėl pimpalų, keiksmažodžių ir panašių dalykų, bet kūrinio esmė pasąmonės nepasiekia. O apie save galvoju, kad aš tą savinaikinimo etapą pergyvenau labai neskausmingai ir greitai. Truko gal tik pusę metų.

Tiek apie vakarykščius įspūdžius, o dabar šiek tiek apie rytinius.

“Kiehl’s” kalendorius šiandien dovanojo…

…veido toniką! Tiesa, nesu didelė alkoholinių tonikų gerbėja, tad gal bus gerai pavieniams spuogeliams padezinfekuoti?

Rūtos gėris šiandien panašėjo į pieštuką 🙂

Viduje…

Įdomios formos pravedimas akims. Kol kas geriausias iš turimų, nes jokių kitų neturiu. 😀 Gal pirmą kartą gyvenime į gatvę išeisiu su pravodke? Ir man labai liūdna matyti, kaip nykstamai mažėja dovanėlės. Gal reikia tokį projektą susiorganizuoti metams? Na, kaip mėnesinę prenumeratą, kai gauni 30 ar 31 dovanėlę kas mėnesį. Gal net rotojant tarp kelių žmonių 😀

Tiek šiandien! Tikiuosi jūsų diena buvo puiki!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
  1. 2
    Salomėja

    Manau imituoja tokios formos teptukus pravedimams. Dabar gi madingi. “Lancome” irgi turėjo kažkokią plunksnelę, kuri panašiu kampu susilenkia 🙂 Atseit patogiau 🙂

  2. 3
    Dalia

    Aš turiu tokios formos šepetėlius antakius. Pradžioje man keista buvo naudotis, bet kai įpratau, lyg ir nieko, gal net patogiau nei kad tiesūs būtų 🙂

+ Leave a Comment