Šiandien vakare eisime į spektaklį. Kiek baugina, kad jis truks beveik 4 valandas, tad tikiuosi tikrai bus vertas žiūrėjimo. Gal rytojaus kalendoriuje galėsiu papasakoti plačiau. Visgi, spektakliai visada nuteikia šventiškai ir pakylėtai. O dar ir mano mini eglutė nenusibodo 🙂

Parašykite komentaruose, ar jau turite eglę. Štai manoji susna 🙂

Nufotografavau naktinėdama, kol laukiau iš komandiruotės grįžtančio vyro. O jis woohoo, vėl parvežė LEGO!

Man tai yra geriausia dovanėlė, nes iš pačio ryto ne kalendorius puoliau atidarinėti, o konstruoti traukinį. Bet vėliau gi atidariau, tai rodausi!

“Kiehl’s” slėpė…

Valomojo aliejaus mėginuką. Aliejus fainai, bet mėginukai mane erzina, nes aš juos pamirštu naudoti. Kai prakerpu ir produkto randu daugiau nei vienam kartui, tai neturiu kur dėti pakelio :). Bet nesiskundžiu, vistiek įdomi priemonė.

Lendam pažiūrėti, ką įdėjo Rūta…

O ten!

Keksiukas! Maistas kūnui, nes jį reikia mesti į vonią :). Na jau lepinsiuosi artimiausiomis savaitėmis už visus metus. Nes ir tą norisi išbandyti, ir Kleopatros vonioje pagulėti, o dar gavau keturis TBS burbulus!

Ačiū, kad skaitėte!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.