13! Kaip žinia – mano mylimiausias skaičius! Kažkaip, kai tik aš jį pamatau, ar užfiksuoju, kad trylikta diena, tai iš karto linksmiau pasidaro. Kadaise net tattoo pasidariau. Beje, kažkur užsiminus apie tatuiruotę, manęs skaitytoja prašė papasakoti ir parodyti savas. Bet, kad aš neturiu ką pasakoti. Man atrodo jau visi gi viską žino, esu kalbėjusi. Sapnų gaudyklę šimtą kartų matėte įvairiausiose drabužių ir kt. nuotraukose, na kad ir šio įrašo pagrindinėje foto matosi, o tas tryliktukas atrodo taip:

13 buvo pirmas piešinys ir daryta prieš 9 metus. Maždaug tokio senumo ir ši foto. Beje, aš tiesiog atėjau, pasakiau, kad man reikia tryliktuko, kokio dydžio, kurioje vietoje ir viską palikau meistrui. Tiesą sakant, jokio piešinio prieš tai nemačiau, pirmą kartą pažiūrėjau ir patvirtinau, kai nupiešė (dar neištatuiravo) ant odos ir parodė per veidrodį. Šis pasakojimas yra maža detalė apibūdinanti mano charakterį ir sprendimų priėmimo būdą :).

Antroji tattoo daryta prieš 3 metus. Jai turėjau kiek daugiau reikalavimų, bet sprendimų laisvės meistras turėjo daug, pvz., eigoje pasakė, kokias plunksnas ketina daryt, nes aš to nederinau.

Viena iš žmonių baimių yra, o jei nebepatiks, o jei apsigalvosiu. Nežinau… Tos ant nugaros aš beveik niekada nematau, tai jei ir nepatiktų, širdies neskaudėtų. O dėl rankos… Aš vis dar kartais save pagaunu apžiūrinėjančią, glostinėjančią ir besidžiaugiančią.

Svajoju apie dar vieną. Kokią? Vizija skamba taip: maždaug klasikinės kortos dydžio korta :). Džokerio korta. Bet Džokeris neturėtų būti nei juokdarys, nei piktas, kaip iš siaubo filmų, tiesiog atspindėti kozirio amplua, turėt kažkokio sarkazmo visumoje :). O jo veidas dažytas meksikietiškos sugar skull stiliumi. Sudėtinga? Va todėl aš dar ir nesidarau :). Nes nežinau ar mokėčiau papasakoti tam kas moka piešti. O gal jūs mokat?

Na, o po šiokių tokių nekalėdiškų plepaliukų jau ir kalendorius galiu parodyti.

“Kiehl’s” šiandien sunkiai atidarinėjau. Matėt gal? Ryte šiek tiek jaudinausi, nes ėjau pas dantų higienistę, ir kadangi poros savaičių senumo prisiminimai dar nebuvo išblėsę, tai gerokai drebėjo rankos :D. Na, bent įsivaizdavau, kad taip yra.

Kalendoriuje slėpėsi…

Kondicionierius! Yey, jau galėsiu išbandyti porelę plaudama galvą.

Na, o Rūtos kalendoriuje buvo…

Aliejų mišinys jautriai ir sausai odai. Nors mano ne tokia, bet Rūta parašė, kad juo valo makiažą. Būtent ši dovanėlė įkvėpė pasirinkti temą apžvalgai, kurią paskelbiau kiek anksčiau. Aš irgi mėgstu aliejus ir šis tikrai bus sunaudotas. Ačiū!

Tiek šį kartą!

Papasakokit ar turit tatuiruotę, o gal svajojat? O gal neketinate niekada daryti, bet kada nors bent pagalvojote, kokį piešinį pasirinktumėte kitame gyvenime? Paplepam!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.