Advento kalendorius: diena nr. 12

Estimated read time 2 min read

Dar viena diena! Jau atidaryta pusė advento kalendoriaus durelių! Ar jaučiate kalėdinę nuotaiką? Aš vis protarpiais pajuntu. Pvz., šiandien sutikau gatvėje laiškininkę, kuri pasakė, kad pašte man yra siuntinys. Aš buvau visiškai tikra, kad ten laukia nešiojamo kompiuterio baterija iš ebay, o darbuotojos man įteikė dėžutę su dovanomis. Dar visai nelaukiau grožio dėžutės, kuriomis keičiamės viename bendraminčių būrelyje. Ką gavau, manau jau matėt ten, kur nusėda pirmi įspūdžiai ir spontaniniai filmukai :).

Tačiau kalendorių dėka, kiekviena diena yra maža šventė 🙂

Tradiciškai pradedu nuo “Kiehls”, kuris labai jau lengvėja.

Durelės didelės ir už jų slėpėsi…

Veido prausiklis! Ši kompanija mane glumina. Ji niekur nesiskelbia, kad yra kažkokia sveika, ar natūrali, tačiau visgi palaiko vaistinių koncepciją. Darbuotojai su baltais chalatais ir t.t. Natūraliai kyla mintis, kad čia jau bus kažkokia sveikesnė, geresnė, šaunesnė kosmetika. Bet kai veido prausiklyje manau SLES bei krūvą parabenų, tai nežinau ką galvoti. Mano blogas neleis meluoti, toleruoju aš tuos aršius ploviklius, bet dažniausiai tik kūno ir plaukų priežiūros priemonėse. Nesibaidau labai jau tų konservantų, bet vėl gi, atleidžiu pigesniems produktams, ar bent tiems, kurie naudoja mažiau higieniškas pakuotes… Veido produktams keliu vos daugiau reikalavimų. Ir gal iš tiesų ši priemonė nesausins, juk žada, bet jau bus pakišta po padidinamuoju stiklu. Visgi apie “Kiehl’s” visi kalba tik gerai, o ir aš pati dar nenusivyliau pabandytomis priemonėmis.

Rūtos kalendoriaus forma neišdavė ko galėčiau tikėtis. Visada didesnis jauduliukas plešiant.

Viduje radau “TonyMoly” lūpų šveitiklį! Žinot, kas smagiausia? Tokį patį ir aš įdėjau į dovanų maišą. Ne Rūtai, bet į kitus mainus. Ir tuo metu, kai gavau siuntinį iš “Iherb” (ten pirkau), man kirbėjo mintis jį pasilikti vien dėl bandytojos smalsumo :). Va ir materializavosi! Ačiū! Būtinai bus apžvalga, nes apie korėjietiškus produktus rašyt visada smalsu.

Tiek šiandien! Kaip jūsų dienos bėga?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

5Comments

Add yours
 1. 1
  Kristė

  Dar viena rytinė kava praėjo smagiai skaitant tavo išpakavimus 🙂 O tokį patį šveitiklį ir aš turiu 😀 irgi iš ten pat. Ir dar, labai pavydžiu to, kad turi su kuo keistis grožio dėžutėmis. Gal todėl, kad tiesiog pasiilgau gerų grožio dėžučių.

 2. 2
  Salomėja

  Kriste, nežinau kur ir kaip gyveni, bet negi nėra, kokio draugių būrelio, virtualios erdvės, kur su kažkuo draugauji, kolegių ir pan.? Na, aš galiu keistis, pvz., pavasarį. Minėti mainai įvyko mano hobio (atvirukų) forume, kur yra kelios merginos mėgstančios kosmetiką, net tik atvirukus :). Manau, daugumos jų gyvenime nesu mačiusi, bet jau pažįstu turbūt geriau nei tuos žmones, su kuriais tenka gyvai bendraut 🙂

 3. 3
  Kristė

  Tame ir esmė, kad neturiu. virtualiai bendrauju daugiausia tik knygų forumuose, kur kalbėti apie grožio kaukes kaip ir “ne lygis”, draugės arba nelabai domisi, arba nori keistis visokiom smulkmenom, o aš tokiu atveju siūlau geriau susitikti išgert po taurę vyno ar puodelį kavos, darbe irgi ne taip labai domisi, kad norėtų keistis. O man įdomu visokios naujovės, apie kurias mano aplinkoje paprastai net nebūna girdėję. Dažniausiai kai papasakoju apie kokį nors atradimą, seka prašymas: parodyk, nupirk ir man.
  P.S. tikrai neprašau keistis, tik šiaip pasiguodžiau. Nenoriu įpareigoti ir bijau nuvilti. Šiaip tai baigsis tie kalendoriaus pakavimai ir baigsis ilgesys kažko naujo. 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Mane nuvilti labai sunku, nebent susitartume keistis kosmetinėmis dovanėlėmis, o tu atsiustum stiklainį su saldžia kakava :).

+ Leave a Comment