Pirmadienis! Tarp jūtūberių labai populiarūs filmukai “Diena su manimi”, kuomet visur vaikštoma su kamera ir rodomas eilinių žmonių eilinis gyvenimas. Mano “diena su manimi” šiandien skambėtų paprastai. Rytą pradėjau išlydėdama vyrą į komandiruotę, pabaigiau kavą, paskaičiau internetus, atidariau advento kalendorius. Tada turėjau šiek tiek darbo ir kažkur tarp darbelių, kuomet jau vėl užsimaniau kavos, parašiau ir atsiliepimą apie “Treatwell” svetainę.

Kava ir interneto skaitiniai. Šiandien kolegė blogerė Aliona parašė humoristinį (aš taip tikiuosi, kad humoristinį) tekstą apie vyrų požiūrį į madą. Pakrizenau supratusi, kad ne tik mano vyras yra gėjus, bet ir šiaip mano gyvenime sutinkami vyrai (buvę kolegos, buvę ir esami draugai, draugių bei bendraminčių vyrai) taip pat yra tokie! Na ir plačiai gi šie pasklidę! Arba aš kažkaip kitame pasaulyje gyvenu 🙂

Paskaitinėjusi kitus blogus dar apsiperku internete. Vien tik dovanos, nieko sau. Neliūdžiu, nes paskambino kurjeris ir atvežė naują “konjac sponge” nuo reklamos agentūros.

Diena tęsiasi ir supakavusi nešu savo parduotuvės užsakymus į paštą. Po to apsipirkti maisto ir gaunu sms, kad jau mano pirkiniai paštomate. Patinka express pristatymas. Po pietų turiu dar šiek tiek smulkių darbelių, o pavakare nusprendžiu apsitvarkyti savo darbo stalo zoną, bei atsitempusi apšvietimus šiek tiek padaryti nuotraukų blogui. Nes yra ta problema, kad guli visokios kaukės, kiti produktai ir nepradedu naudoti, kol nenufotografuota. Blogerės supras. Nejučia jau ir vakaras, o aš dar nepaskelbiau advento kalendoriaus įrašo.

Kaip matote pirmadienis labai paprastas, nieko įdomaus, tačiau pralėkė žaibiškai. Apskritai dienos lekia, atrodo, kad esu pastoviai kažkuo užimta ir dalykai, kuriuos norėjau nuveikti neįsipaišo į dienos planą. Ir jums taip būna?

Na ir nebetempsiu gumos, bei papasakosiu apie kalendorių radinius!

“Kiehl’s” šiandien išperėjo mėginuką 🙂

Populiarusis kremas, bet visai ne mano odos tipui, tad pridėsiu kai kam dovanų 🙂

Rūtos kalendoriaus išpakavimo laukiau su didele nekantra. Ta pakuotė vienintelė išsiskiria iš kitų savo popieriumi ir jau kaip intrigavo, kaip intrigavo!

Ką gi radau?

Nereali iuberfantastiška sojų vaško žvakė. Su mediniu dagčiu!

Šis dega vos ne kaip laužas ir spragsi! Rimtai!

O jau kaip kvepia! O jau kaip kvepia! Kava? Pienu? Kažkuo šiltu! Rūta mane taip lepina, kad net nejauku. Ačiū!

Tokia buvo mano diena. O kokia jūsų?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.