Savaitgalį praleidome pajūryje. Tampa tradicija. Pamatome “Facebook” kelių metų priminimą ir vėl užsimanome važiuoti. Jūra žiemą man yra pati nuostabiausia. Na, o grįžusi kur bėgau? Atidaryti kalendorių, žinoma!

Tačiau šiandienos įrašą noriu papildyti dar vienu topu. Šį kartą paplepėsiu apie mano vyro metų kosmetiką. Šiaip jau žadėjo pats parašyti apžvalgą, arba bent jau būti išsamiai intervuotas. Tačiau tą padarys sausį. O aš norėjau apie tai, kas jam itin patiko, papasakoti dabar, nes žinau, kad daugelis suką galvą dėl dovanų. Gal įrašas pravers kaip idėja. Juk čia išbandyti ir įtvirtinti produktai.

Pradėkime nuo “Man Cave”.

Šio prekinio ženklo produktus rasite “Eurokos”. Liniją sudaro veido priežiūros priemonės, taip pat kosmetika skutimuisi arba barzdos priežiūrai. Mano vyras pirmiausiai įsigijo skutimosi gelį ir įsimylėjo tiek, kiek galima įsimylėti tokį daiktą.

Lyg tol visos naudotos priemonės būdavo gerokai paprastesnės – “Gillette”, “Nivea”, “Aras”, produktai iš “Lidl”. Tačiau susižavėjęs vien pavadinimu brangusis man visas ausis išūžė apie skutimosi gelį. O jau koks kvapas, o jau koks malonumas skustis, o jau kaip minkština plaukelius. Vėliau namuose atsirado ir veido kremas, o šiandien jau antras dezodoranto buteliukas. Pastarąjį bandžiau ir aš. Malonus, kokybiškas kvapas ir geras poveikis.

Tad jei ieškote kažko prieinamo eilinėje parduotuvėje, mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į “Man Cave”.

Na, o kita rekomendacija – “Marrakesh”.

Parnešiau aš šį kelioninį rinkinį ir primygtinai liepiau bandyti. Ir išmėgino. Ne viską, tačiau skutimosi kremas “Bomber” nugalėjo net “Man Cave”.

Man atrodė, kad jau giriant aną skutimosi gelį buvo išnaudotos komplimentų atsargos. Bet kur tau, klausant apie “Marrakesh” atrodo, kad čia kažkoks stebuklas. Kalbu apie skutimosi kremą. Vienintelis minusas – kelioninio varianto buteliukai yra be dozatoriaus ir labai kieti, todėl sunku išspausti produktą. Ką gi. Kalėdų senelis savo maišą papildė pilno dydžio priemone, kuri yra su pompa.

Tiek kelioninį rinkinį, tiek pavienius produktus galite įsigyti “Cascada” parduotuvėse. Geriausią pasiūlymą pilnam dydžiui, buvau užtaikiusi pas Klipshop.lt.

Beje, kaip pirkome “Kiehl’s” kalendorių, mielasis gavo skutimosi kremo mėginuką. Ir nebuvo sužavėtas, net nesunaudojo viso.

Tiek apie metų geriausius iš vyro lentynos, o dabar tradicinis atidarymo vakarėlis!

“Kiehl’s” kalendorius šiandien slėpė…

Paakių kremą. 14ml, sakyčiau labai padorus kiekis, dažna kremo pakuotė šiai sričiai tik tiek ir tetalpina. Nepažadu greitai išmėginti, nes šiuo metu esu šiek tiek apsirūpinusi įdomiais paakių produktais ir nenoriu pradarinėti dar vieno. Tačiau tikrai į jokį Kalėdų senio maišą neįkris ir anksčiau ar vėliau savo nuomonę pasakysiu!

Rūtos kalendorius susidėjo ir poros pakečiukų.

Ir ten radau, ir ten radau…

“Essence” paletę ir šešėlius. Rūta parašė, kad vienoje kelionėje sudaužė savo gerąją paletę, tad niekada nebesiveža prabangios, o šie “Essence” produktai gelbėja. Esu bandžiusi šios serijos priemones, tikrai patiko kokybė, galite rasti apžvalgą! O parinktos spalvos pačios universaliausios kokias galima įsivaizduoti. Ačiū!

Tiek šiandien! Papasakokite, kokią kosmetiką naudoja jūsų draugas, vyras, tėtis, brolis? Vis dar yra vyrukų mano šeimoje, kuriems dairausi dovanų, tad įvairios idėjos labai laukiamos. Ką šiaip planuojate dovanoti šeimos vyrams?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.