Advento kalendorius: diena nr. 1. Pradžia

Estimated read time 4 min read

Hey hey, pagaliau legalu džiaugtis ūmiai užplūstančia Kalėdine nuotaika. Atėjo kalendorinė žiema, atsinešė sniego. Ir nors aš seniau būdavau visiškas Grinčias, pastaruosius tris metus stengiuosi džiaugtis kiekviena švente. Valentino diena? Valio! Neketinu piešti širdučių ir pūsti tos formos balionų, bet papildomas bučkis meilei netrukdo. Gimtadienis? Super! Kalėdos? Faina!

Na, o Kalėdų laukimą palengvina advento kalendoriai. Šiaip lyg ir norėtųsi, kad jie kaip nors kitaip vadintųsi. Nes teikia džiaugsmą, kai tuo tarpu adventas dažnai suprantamas, kaip susilaikymas, pasninkavimas ir pan. Visgi laikai keičiasi, nežinau, kodėl reikia užgniaužti ir taupyti džiaugsmą, kai ir taip aplinkui niūrumo bomba tvyro. Tai seimo nariai išsisuka girti važinėję ar priekabiavę, tai merginą išmeta per balkoną, tai akis išdegę vairuotojai atima gyvybę. Niūriai aš čia? Tai va ir sakau, kad tos tamsos pakanka ir nereikia savęs dar labiau į ją klampinti. Aš noriu džiaugtis! Ir vienas iš labiausiai mane džiuginančių dalykų yra paslaptis, nekantra, ryto laukimas :). Tad ir vėl grįžome prie advento kalendorių. Šiemet jų turiu du.

Pirmasis – “Kiehl’s”.

Man vis dar juokinga, kad kai kam labai suskaudo, kad turiu šį kalendorių. Net nežinau kodėl, tačiau kadangi aš, kaip sakiau, niekam nesu už jį skolinga, tai tik gūžteliu pečiais. Kitoje pusėje yra parašyta, ką rasiu. Aš permečiau akimis, eilinį kartą nusistebėjau, kad tokių sudėčių produktai šitiek kainuoja ir taip mėgiami, bei vėl pasidžiaugiau, kad galėsiu daug ką pamėginti. Tačiau, kadangi “Kiehl’s” asortimento aš gerai nepažįstų, tai kaip mat užmiršau ir tik kokius 5 dalykus galėčiau išvardinti. Tad džiaugsmo neatima.

Ir štai, ta akimirka, kai jau galiu atidaryti…

Tadam tadam tadam… randu…

Kūno sviesto miniuką (15ml). Labai įdomiai kvepia. Ar patenkinta? Žinoma! Nemanau, kad tokio kiekio pakaks apžvalgai, tad nuomonę rasite pabaigtų produktų įraše.

Kitas kalendorius yra asmeniškas. Nuo mano skaitytojos Rūtos.

Rūta pirmoji atsiliepė į mano skelbimą, kai FB ieškojau su kuo gi keistis grožio kalendoriais. Man labai juokinga, kad mes abi labai kuklinamės. Ji gavo kalendorių pirma ir jau rašė, kad labai gražiai supakavau, o ji tai to daryti nemoka ir pan. O aš gavusi jos, viską išsidėliojau ir supratau, kad aš tai nusiunčiau betvarkę ir ekletiką :). Kaip visada. O ji taip gražiai viską padarė. Net kiekvieną rašteliuką kaspinėliu aprišo!

Neturiu žodžių. Ir mes abi jaudinamės dėl turinio :). Aš visą laiką drebu, o jei nepatiks, o jei per prasta, per paprasta, o gal kaip tik perspaudžiau ir turėjau daryt paprasčiau? Juo labiau, kad Rūtos visai nepažįstu, žinojau tik tiek kiek paklausinėjau, kai tarėmės dėl mainų.

Beje, radau dvi dovanėles pažymėtas 21 numeriu ir vieną be numerio, nors lyg ir nieko netrūksta 🙂 Rebusas :).

Tiesa, Rūta sakė, kad bandys savo Instagram rodytis, ką gavo nuo manęs, tad palieku nuorodą į jos profilį.

Taigi, pirma diena!

Nepykit, raštelių nerodysiu, nes man pačiai būna labai keista žiūrėti į savus.

Radau:

“Douglas” šepetėlių valiklį. Rūta rašo, kad jai padeda, kai sugalvoja pasidaryti makiažą. Šauni dovana! Turėjau panašų iš H&M, labai patiko. Nes kad ir kiek šepetėlių turėčiau, vistiek yra mylimiausi, kuriuos norisi naudoti. Ačiū!

Dar šiek tiek apie advento kalendoriaus įrašus. Vakar nubalsavote, kad norite juos matyti kiekvieną dieną. Dauguma pageidavo blogo įrašo. Pernai aš rašiau Blogmas, kur stengdavausi užgriebti dar kokią temą. Šiemet žiūrėsiu paprasčiau. Tiesiog rodysiu dovanas, bet iki išpakavimo pabaigos dar jums parengsiu kelis dovanų idėjų sąrašus, taip pat rinksiu metų geriausius. Tad kartais matysite tik išpakavimą, kartais įrašas apims šiek tiek daugiau. Smagaus laiko!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

10Comments

Add yours
 1. 8
  Monika M

  Ech, o aš po šiandieninės patižusio sniego “dozės”, druskos ant batų ir balų visur kur, jau laukiu pavasario… Ir visi Kalėdų kvapai ir džiaugsmai man atrodo visiškas niekas prieš šilumą, šviesą ir žalumą… 🙁

 2. 9
  Salomėja

  Aš vasaros visada laukiu, Kalėdos tik padeda laiką stumt. Įjungi džiaugsmo mygtuką ir mėnesiu mažiau laukt, greit pralekia. Jei kas duotu rinktis tarp vasaros ir Kalėdų, pastarųjų mano gyvenime nebūtų :). Šypsokis!

 3. 10
  Monika M

  Ačiū už gerus žodžius, iš tikrųjų dienoje buvo ir džiugių akimirkų 😉

+ Leave a Comment