Advento kalendorius (14-15): “Pinterest”, noriu kalėdinių dekoravimo idėjų tinginiams!

Estimated read time 4 min read

Ką gi, vėl susitinkame, nors tuo ir abejojau :). Čia galvojau, kad apie dovanų pakavimą rašiau, ir apie kalėdines knygas, ir meilės istorijas, ir pasidaryk pats, ir apie atvirukus, tai daugiau neliko ką, ar ne? Na dar vieną mintį turiu, o po to jau turbūt tik 24 dieną reziumuosiu visas dovanėles. Tad dabar priešpaskutinė likusi idėja – labai paprastos namų dekoravimo idėjos, kurios tiks tinginiams. Tikrai nesu iš tų, kurie kiekvienais metais sugalvoja dekoro temą, spalvas derina pagal katalogą ir čiusto kiekvieną kampelį. Nesu nusiteikusi ir užsiimti DIY projektais, kuriuose reikia kruopštumo, sėdėti apsikabinus karštą pistoletą ir valandų valandas gaminti papuošimus. Užtenka, kad jau šiuos žaisliukus dariau dešimtis (!) valandų, o net eglės negalvoju puošti. 

Tai va, įlindau į visų mylimą “Pinterest” paieškoti idėjų, kurios tinka tingiems ir rankdarbiams negabiems žmonėms. Tai nereiškia, kad daryti nieko nereikės! Oi ne! Turėsit ir klijuoti, ir rišti, ir kabinti. Bet vistiek tai nebus itin sudėtinga ir mano parinkti sprendimai turėtų toleruoti kruopštumo nebuvimą :). 

Paspaudę ant nuotraukos pateksite į “Pinterest” svetainę, o ten, skrolindami žemyn surasite dar dešimtis panašių idėjų. 

Kartą kažko laukėme prie vieno daugiabučio ir mačiau vaizdą, kaip šuniukas nešasi gana nemažą šaką. Kuomet jie su šeimininku atėjo iki laiptinės, šuo tą šaką padėjo ant pievelės ir nuėjo namo. Va galvoju, kad jei neturi eglutei vietos, ar šiaip joms neprijauti, tai net paprastas, girlianda apvyniotas pagalys, priduoda šventiškumo. O jei šuniukas viduryje miesto rado nemažą šaką, galime ir mes. Aišku, papuošti galite ir grindų šepečio kotą, bet čia aš truputį abejoju, ar toks daiktas įpūstų šventiškumo, netingėkit pasidairyti, kas mėtosi pasivaikščiojimo takeliuose 🙂

Nedidelių šakelių rasime kiekviename parke. Natūralios ar taip atrodančios virvutės – “Senukuose”, “Ikėja” ar net kanceliarinėse prekėse. Gražu būtų ir raudonas storas siūlas. Daug sugebėjimų pasigaminti tokius gana netradicinius žaisliukus nereikės. O kur juos dėti? Kabinti! Ant eglutės, arba taip kaip tolimesniuose paveikslėliuose pakabinti kiti objektai. Beje, gal ir jie įkvėps. 

Beje, kadangi mes turime kates, tai aš niekada nedekoruoju eglutės dūžtančiais žaisliukais. Ir ne, ne žaisliukų gaila, bet nenorčiau sužeist mažyčių fainų lapciukų. Bet kartais tokių gražių stiklinių dekoracijų matau, kad dabar pagalvojau, jog visai nebloga idėja būtų nuleisti kekę virš barstalio ar kažkur kitur aukštai. 

Na ir paskutinė man patikusi idėja irgi labai paprasta. Tokių indų nebrangiai galima rasti “Ikea” ir turbūt dar daug kur. Lemputės su baterijomis dabar irgi dažnos ir būna įvairiausių, na, o vietoje kankorėžių gali būti kas tik nori. Pagaliukai, kalėdiniai žaisliukai, mandarinai, riešutai, saldainiai… Gyvų sliekų tik nedėkit…

Žiū, gal pasėsiu kokią mintį galvoje ir šiemet užsimanysit pasipuošti namus? Aš vakar nusipirkau mažytę mažulytę eglutę. Tik teko kiek perdaryti, nes vazonas buvo įsuktas į aukso spalvos popierių ir pati apkarstyta “auksinėmis” dekoracijomis. Meh. Beje, aš mėgstu išsirinkti strošniausią, kaip sakau, nes tokio niekas nepirks ir jis liūdės 🙂

Na ir ta tradicine nata priartėjome prie kalendorių! 

Eurokos vakar radau:

Pienelį makiažui valyti 🙂 Visai gal ir neblogai, nes aš juos naudoju.

O šiandien:

Potencialus gulinėtojas be vietos 🙂

Kiehl’s vakar dovanojo:

Garsaus naktinio serumo mėginuką. Na, gaila, kad toks mažas, norėčiau kada su juo pažaisti ilgiau. Šiaip ir tokio užtenka ne vienam kartui, bet į keliones imti nepatogu, o ten aš išmėginu mažulius. 

O šiandien radau:

Va šitas patogesnis :). Regis ir pernai tokį radau ir man visai jis nieko buvo.

Toliau įdomiausias kalendorius su puikiausiomis dovanomis!

Vakar Irma man padovanojo “Revolution” limituotus lūpų dažus. Nereali pakuotė!

O šiandien radau:

Mano noras skaityti daugiau angliškai išgirstas :). O veido kaukės dizainas man irgi labai patinka, nes prijaučiu popart stiliui. Laaaabai vizualiai gražios dovanos slėpėsi šiose dienose 🙂

Kol kas tiek, jei norit mano teksto kažkokia tema, vis dar laukiu patarimų 🙂 Tik ne dovanų idėjos! Pati jų neturiu :).


Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

2Comments

Add yours
  1. 1
    Irma Sincera

    Papasakok apie savo kates, kaip atsirado pas tave, vardų kilmes, gal apie kokią veislę svajoji? 🙂

  2. 2
    Bananarama

    Labai patiko konkorežių vazoje su lemputėmis idėja! O tavo, Salomėja, eglutė labai kjut 😉

+ Leave a Comment