Taigi, taigi!  Štai jis ir atėjo! Adventas. Aš nesigilinsiu į tikrąją prasmę, nes nelaikau savęs krikščione, tačiau jaučiu, kad pastaruoju metu iš gyvenimo atimta daug – saulė ir šiluma. Todėl tikrai nenoriu dar kažko atsisakyti ir ieškau mažų džiaugsmų, kurie padės prastumti tamsųjį metą. Ir kiekvieną rytą keltis bus lengviau, kai žinosiu, kad manęs laukia mažytės dovanos. Aš nepažadu daryti išpakavimų kiekvieną dieną. Tam reikia turėti kažkokią temą, ne tik parodyti dovanas. Tad jei sugavosiu – įrašas bus. Jei ne tai ne :). Daugiau pamatyti galite instagrame 🙂

Na, o šiandien aš noriu pristatyti ką gi mes atidarinėsime bei savo nusiteikimą. Turiu tris kalendorius. Vienas iš “Eurokos”, matote nuotraukoje viršuje. Nusipirkau labai spontaniškai, tą pačią dieną kai tik pasirodė, daug negalvojusi. Po to truputį gailėjausi, bet ai, tegul būna :). Ir aš žinau, kad jis nėra labai geras, labiau orientuotas į jaunimą, tad pasižadėjau sau neburbėti dėl radinių. Aš žinau, kad tai bus paprasti paprastų kompanijų produktai.

Kitas kalendorius – gražuolis “Kiehl’s”.

https://www.instagram.com/p/BpU_liGlsrB/

Šiemet ant jo nurodytas sąrašas eina ne iš eilės, tad bus įdomu ir išliks intrigos. Aš žinau, kokie produktai viduje. Turiu pasakyti, kad tikiuosi, kad “Kiehl’s” bent kas kelis metus keičia turinį, nes šiemet jis labai panašus į pernykštį, o pati mačiau kiek daug įvairių produktų yra parduotuvėse. Net kvepalų! Tad išbandyti norisi ne tik bestselerius. O ir tų pačių, pvz., lūpų balzamų, yra kelių skonių. Visgi, radinių iš kalendoriaus man užteko metams, tad džiaugiuosi, kad vėl atsinaujinsiu, tegul ir tais pačiais.

Trečiasis kalendorius labiausiai intriguojantis! Jį man paruošė Irma Sincera.

Mūsų su Irma skoniai kiek skirtingi, tad parengti kalendorių buvo tikras iššūkis. O ir tai, kad tariamės dėl smulkmenų, o tu nežinai ką kitas jomis laiko… Taip pat aš pakuodama saviškį pagalvojau, kad va kaip gražiai čia viską padariau, o gavusi Irmos supratau, kad mano visos rankos kreivos 😀 Nieko ten gražaus man nepavyko :). Tradiciškai panikuoju, kad ji persistengė ir aš pajusiu skolos jausmą, bandau to nusikratyti, nes jei taip, tai yra to žmogaus savanoriškas sprendimas 🙂 ir dovanas reikia priimti su džiaugsmu! Bet gi viskas bus gerai, kaip visada, ir linksmybės prasideda! Taip ir parašyta ant pirmosios dovanėlės etiketės!

Na ir štai pirmieji radiniai:

Eurokos:

Micelinis vanduo 🙂

Kieh’s:

Lūpų balzamas.

Irmos:

Yey, bus labai įdomu palyginti su “The Ordinary”!

Diena prasidėjo puikiai! O baigėsi tuo, kad aš visiškai perdariau savo darbo vietą. Buvo ofisinis lenktas stalas, dabar gi pailgas, su balta “Ikea” lentyna šone. Aplink ir po, vis dar krūvos dėžių su mano turtais, bet bent jau tvarkingiau atrodo. Žodžiu, žiema prasidėjo puikiai!


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.