A. J. Rich “Ranka, kuri tave maitina”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai:

Na tai už 3 dienų baigiasi mano skaitymo metai. Kaži ar šiemet bus statistikos įrašas, bet šiuo metu sąskaitoje turiu 73 knygas, gal dar kokia viena prisidės, jei gerai seksis . Tuo tarpu iš eilės, apie šešiasdešimt aštuntąją.

Knyga buvo įdomi, bet visai neįsimintina. Mat po jos perskaičiusi dar kelias, turėjau vėl žvilgtelėti į anotaciją, kad prisiminčiau apie ką ši buvo. O buvo apie merginą, kuri istorijos pradžioje randa savo sužadėtinį mirusį. Ir ne bet kaip, o suplėšytą savo pačios šunų, kurie net musės nenuskriaustų.

Norėdama apie įvykį pranešti jo tėvams atranda, kad nėra jokių tėvų. Ir iš viso nelabai aišku, kas jis toks buvo. Romanas labiau psichologinis nei detektyvinis, o tokie dažniai labiausiai ir įtraukia. Visgi tai, kas paaiškėja, man pasirodė būdinga ne stiprioms istorijoms, kurios iškruša smegenis, o toms tokioms labai vidutinėms. Autorė pradėjo gerai, bet nesugebėjo iki galo išlaikyti įdomumo, o kai kuriuos personažus sugalvojo visai neįtikinamus bei perdėtus. O perskaičiusi ir iš viso pamiršau.

Oficialiai: Kas jeigu žmogus, kurį myli, yra ne tas, kuo jį laikai?
Morganos gyvenimas tvarkingai sudėliotas – netrukus baigs teismo psichologijos studijas ir ruošis vestuvėms. Jos sužadėtinis Benetas – ne toks kaip kiti buvę vaikinai, atsidavęs ir rūpestingas vyras visapusiškai domisi ja kaip asmenybe. Morgana tuo mėgaujasi, tačiau netrukus pastebi, kad Benetas ne tik linkęs pernelyg ją savintis, bet ir negali pakęsti jos šunų, kurių namuose augina net tris – Pirėnų kalnų šunį ir du pitbulių mišrūnus.
Vieną dieną po paskaitų sugrįžusi namo Morgana patiria šoką. Pravėrus duris ją pasitinka krauju susitepę augintiniai… O miegamajame – kraupiai suniokotas mylimojo kūnas. Ką Benetas galėjo padaryti, kad šunys taip žiauriai su juo pasielgė?
Po įvykio vis dar sukrėsta ir kaltę jaučianti moteris ieško Beneto tėvų norėdama pranešti apie sūnaus mirtį, bet… negali jų rasti. Kaip ir jo paties buto Monrealyje. Pamažu aiškėja, kad Benetas – ne tas, kuo sakėsi esąs, ir Morgana ne vienintelė jo sužadėtinė, pakliuvusi į apgavysčių voratinklį… Beneto buvusios merginos viena po kitos paslaptingai žūva ir Morgana, norėdama išlikti gyva, privalo išsiaiškinti, kaip ji, patyrusi viktimologė, pati tapo apsimetėlio auka?

Gairės sau: KPS: 320 Ke 2018 10 15

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Mano parduodamos knygos