Lauren Oliver “Panika”

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Kartais knygų pasirinkimas tiesiog turi istoriją. Buvau su vyru garaže ir kol jis buvo rankas sukišęs į motociklą, aš skaitinėjau interentą. Kai jau viskas nusibodo prisiminiau Milžinas.lt ir sugalvojau paskaityti ką nors tokio paprasto. Ilgai ieškojau, nes nors ir reklamuojasi daug siūlantys, bet atmetus svajonių knygas, tai ką skaičiau, negrožinę literatūrą ir tai kas nepatraukia dėmesio, tai visai mažai lieka. Bakstelėjau pirštu į “Paniką”, visgi paauglių knygas mielai skaitau. O dar mačiau ją lygina su “Bado žaidynėmis”.

Tik va nesupratau kodėl. Na taip, “Panika” irgi yra žaidimas, tik ten galima netyčia mirti, nes užduotys ekstremalios. Bet tik tiek.

Neturėjo knyga kažkokios intrigos, tik daug pasiseilėjimų dėl meilės. Tad sakyčiau tai buvo viena prastesnių iš young adult kategorijos.

OficialiaiHeter niekada nelaikė savęs bebaime ir niekada netroško išsiskirti iš kitų. Todėl niekada neketino dalyvauti „Panikoje“ – žaidime, kuriame mokyklą baigę mokiniai rizikuoja gyvybe mirtinai pavojingose rungtyse, bandydami laimėti įspūdingą pinigų sumą. Tačiau kai atsiranda kai kas, dėl ko verta kovoti, Heter supranta turinti kur kas daugiau drąsos, negu manė.
Dodžo niekada nebaugino „Panika“. Jis tiki: ilgai kurtas slaptas planas ir viena didelė paslaptis tikrai padės jam laimėti. Tačiau jis dar nežino, kad slaptų planų ir paslapčių turi ne jis vienas…
Ir Heter, ir Dodžas tikisi laimėti. Bet nugalėtojas gali būti tik vienas.
Kas laimės – drąsiausias, ištvermingiausias ar gudriausias?
Ir kas, jei tarp dalyvių užsimegs draugystė arba meilė?

Žymos sau: KPS: 304 Kę 2017 07 20

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook