Cilla Börjlind, Rolf Börjlind “Trečiasis balsas”

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Aš vis atsilieku per vieną knygos aprašymą. Vakar baigiau “Paskutinį Lapį”, tai galvoju, kad būtina pasikomentuoti priešpaskutinę perskaitytą knygą :). O tai buvo “Trečiasis Balsas”. Detektyvas yra “Potvynio” tęsinys. Tiksliau, kaip ir dažniausiai, istorijas galima skaityti atskirai, bet labai daug kalbama apie pagrindinių, nusikaltimus narpliojančių, žmonių praeitį, tad rekomenduoju paisyti eiliškumo.

Pagrindiniai veikėjai yra tokie: jauna mergina, policijos studentė, kuri truputį susipainiojusi savo kilmėje ir noruose; buvęs policininkas, benamis, draugystės ryšiais susijęs su merginos tėvais. Tada dar yra arabas-prancūzas imigrantas truputį visų draugas ir artipensijinio amžiaus policijos tyrėja. Vienintelė, kuri gali legaliai tirti nusikaltimus. Visi kiti, kaip suprantate, nelegalai arba mėgėjai. Knygos pradžioje keli nusikaltimai išbarsto veikėjus kas sau, bet galiausiai viskas persipina.

“Potvynis” man, kaip žanro mėgėjai, visai patiko, bet nebuvo super wow, todėl ilgai tempiau, kol ėmiausi “Trečiojo balso”. Tačiau ši dalis mane įtraukė daug labiau ir tikiu, kad čia bus dar viena mėgiama serija. Yra prie ko prikibti, bet ai…Veikėjai gi nekalti, kad jie ne Haris Hūlė. Jei dar neskaitėte, tai rekomenduoju.

OficialiaiSamira negyva. Mirė praėjusią naktį. Dabar ji žvalgosi virš Marselio stogų. Prisimena, kaip jis ją pasmaugė, kaip sutrupino kaukolę pelenine, kaip nupjovė galvą ir užkasė jos kūną šešiose vietose. Ji viliasi, kad kas nors ją suras… kada nors.
Olivija stengiasi susitaikyti su šiurpia savo gimimo istorija. Persekiojama įkyrių sapnų, kaltės ir nerimo, ji nutaria pasikliauti vien tik savimi ir motinos atminimui susigrąžina Rivjeros pavardę.
Kai Olivijos draugė Sandra Salman randa koridoriuje kabantį tėvo kūną, policija nustato savižudybę, bet mergina kažką įtaria ir negali numoti ranka. Olivijai, kuri po kelionės į Meksiką nutarė atsisakyti policininkės karjeros, tenka padėti. Ar muitininko mirtis kaip nors susijusi su didžiule narkotikų siunta, kurią aptiko tarptautine narkotikų kontrabanda užsiimanti komanda? Byla vėl suveda ją su kriminalistu Tomu Stiltonu…

Žymos sau: KPS: 544 Ke 2017 02 26

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook