cdb_Sprogdintoja_p1Liza Marklund “Sprogdintoja”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Šiek tiek pasvarsčiau kokį įvertinimą skirti. Nepasakyčiau, kad buvo labai super, bet man tokios patinka labiau nei kitokios :D. Tad lai turi tą trejetą.
Iš trijų skaitytų autorės knygų ši pasirodė įdomiausia. Visgi man buvo labai keista skaityti apie švediško laikraščio darbą ir jo organizavimą. Tik dėl to, kad pas mus tokių grandiozinių nebūna. Na, bent man taip atrodo. Nors man nelabai patinka keistai saviplaka užsiimantys pagrindiniai veikėjai, bet šioje knygoje žurnalistės nuotaikos ir reakcijos į aplinkinius įsipaišė labai lengvai. Nors man truputį keista, kaip žmonės, kurie savęs tiek atduoda darbui darbui ir tik darbui, dar įsigudrina susilaukt vaikų.
Ar gali rekomenduot? Jei skaitėt kitas autorės knygas ir patiki, tai tada taip!
OficialiaiAnkstų žvarbaus gruodžio rytą Evening Post Nusikaltimų skyriaus vadovė Anika Bengtzon pažadinama telefono skambučio. Olimpiniame stadione nugriaudėjo sprogimas. Į skutelius suplėšyta auka – Kristina Furhagė, vasaros olimpinių žaidynių organizacinio komiteto galva. Meistriškai balansuodama tarp šeimos ir vadovaujamų pareigų laikraščio skyriuje, spausdama informaciją iš policijos informatoriaus, Anika ima kapstytis Kristinos praeityje. O ten grasinimai susidoroti, slapta santuoka ir nešvariai gautos pareigos. Tada nugriaudėja antrasis sprogimas. Šiurpūs nusikaltimai žurnalistei yra geriausia sensacija. Kai šaltinis atskleidžia, kad policija jau lipa ant kulnų nusikaltėliui, Anika išsireikalauja išskirtinio interviu. Tik reporterė kapsto per giliai ir netrukus pati taps įsiutusios serijinės žudikės taikiniu.
Žymos sau: KPS: 544  Ke 2016 10 03
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook