Partnerio turinys. Turėti geriausią draugę yra ypatinga gyvenimo dovana. Ji lyg sesuo, kurios buvimas šalia svarbus kiekvienai moteriai, tad kodėl dar labiau nesustiprinus šio ryšio ir jos nenustebinus? Staigmenos ne tik parodo jūsų dėkingumą už buvimą jūsų gyvenime, bet ir leidžia jaustis mylimai ir vertinamai. Pasinaudokite aštuoniomis nuoširdžiomis idėjomis, kaip nustebinti geriausią draugę, ir kurkite ilgalaikius prisiminimus kartu.

  1. Pasimatymas prie pusryčių stalo

Pradėki dieną pakviesdama geriausią draugę netikėtų pusryčių. Nesvarbu, ar tai būtų jūsų gaminti naminiai blynai ar pavaišinsite draugę užsakydama omletą jos mėgstamiausiame pusryčių restorane, inicijuokite laiką kartu.  O jei jūsų draugę užklupo rūpesčiai, kurie neleidžia jums susitikti puodeliui kavos, likite supratinga ir užsakykite jai skanėstų į namus. Šis gestas parodys, kaip stipriai vertinate jūsų draugystę.

  1. Draugystės simbolis

Nors šiais laikais geriausios draugės darosi vienodas tatuiruotes ir susiderina drabužius, draugystės pakabukai ir apyrankės išliks amžina klasika. Padovanokite savo draugei širdžiai mielą simbolį, kuris primintų apie jūsų pasitikėjimą ir buvimą šalia. Nebūtinai rinkitės vienodus papuošalus, pavyzdžiui, AUKSO SALA pakabukai varijuoja nuo auksinių širdelių ir vardo raidžių iki pakabukų su gimimo akmeniu. Papuoškite savo geriausią draugę ir priverskite ją šypsotis!

  1. Nuotrauka rėmelyje

Tikime, kad paauglystėje gimtadienio proga kūrėte ne vieną nuotraukų koliažą savo geriausiais draugei, o šiandien telefone turite gausybę užfiksuotų prisiminimų kartu. Norėdamos nuoširdžiai nustebinti savo geriausią draugę, išrinkite nuotrauką, kurioje vaizduojama jūsų brangi akimirka, ir ją įrėminkite. Tai gali tapti maža tradicija vis atnaujinti nuotrauką rėmelyje  naujais įamžintais prisiminimais. Kitoje nuotraukos pusėje galite parašyti mažą palinkėjimą ar padėką savo draugei. Ši asmeninė dovana primins jūsų gražiausią laiką kartu. 

  1. Netikėtas nuotykis

Suorganizuokite nuotykių kupiną dieną kartu nuveikdamos ką nors jaudinančio: pažinkite viena kitą iš naujo, išgyvendamos drugelių plazdenimą pilve ar baimę išeiti iš komforto zonos. Atraskite naujų pomėgių: eikite į žygius, leiskitės į pažintinę kelionę arba išmėginkite adrenaliną skatinančią veiklą, pavyzdžiui, šuolį parašiutu ar leidimąsi lynu virš upės. Dalijimasis nauja patirtimi sukurs nepamirštamus prisiminimus ir dar labiau sustiprins jūsų ryšį.

  1. Klausykitės ir pildykite norus

Ar žinote tą jausmą, kuomet dovanų dėžutėje randate tai, apie ką svajojote, tačiau jau buvote pamiršusi? Geriausios draugės ne tik išklauso viena kitą, bet ir girdi giliausius troškimus. Jeigu draugė jums užsiminė ieškanti elegantiško papuošalo, nuoširdžiai patarkite, kas jai, jūsų nuomone, labiausiai tiktų. Na, o jeigu artėja proga pasveikinti geriausią draugę, įgyvendinkite jos norą, net jei po jūsų pokalbio jau praėjo kuris laikas. Štai ši prekė ne tik papuoš jūsų draugę, bet ir pradžiugins kaip prasminga dovana. O toks aksesuaras galėtų būti personalizuota dovana, nešiojama kaip brangus talismanas. 

  1. Pozityvi energija

Dovanoti gėlės reiškia dovanoti dėkingumą, džiaugsmą ir moterišką energiją. Skirtingai nei daugelis materialių dovanų, gėlės yra laikinos, tačiau šis nepastovumas suteikia dovanai nepakartojamo žavesio, kadangi jose slypi emocijos ir prisiminimai, susiję su tyra dovanojimo akimirka. Bene kiekviena moteris plačiai nusišypsotų gavusi gėlių, tad nelaukite ypatingos progos ir nudžiuginkite savo geriausią draugę. 

  1. Rankų darbo dovana

Kas gali būti mieliau už dovaną, gamintą geriausios draugės rankomis? Netaisyklingos formos nulipdytas molinis puodelis ar specialiai draugei nutapytas paveikslas ir po daugelio metų išliks kaip neįkainojamas prisiminimas, kuriam sukurti skyrėte savo brangaus laiko ir meilės. Taip pat rankų darbo dovana jūsų draugei primins apie jūsų vertybes ir kūrybišką  asmenybės pusę.

  1. Buvimas šalia

Jeigu gyvenate kitame pasaulio krašte nei jūsų geriausia draugė, nustebinkite ją savo apsilankymu. Pavyzdžiui, sukūrus šeimas draugėms lieka vis mažiau laiko, todėl gyvą bendravimą greitai pakeičia žinutės socialiniuose tinkluose. Be jokios abejonės, nustebinsite savo draugę suplanuodama netikėtą susitikimą. Leiskite kokybišką laiką kartu, užsiimkite jums patinkančia veikla ir stebėkite viena kitos gyvenimo pokyčius. Tai geriausiai draugei primins, kad branginate jų buvimą šalia ir esate pasirengusi skirti laiko draugystės puoselėjimui.

Nustebinus savo geriausią draugę, ji ne tik jausis ypatingai, bet ir įvertins jūsų pastangas. Nesvarbu, ar tai būtų materiali asmeninė dovana, lauko gėlių puokštė ar apgalvotai suplanuota veikla kartu, jūsų nuoširdumas įsimins visam gyvenimui.

Straipsnis remiamas.