jojo-moyes-po-taves-1Jojo Moyes “Po tavęs”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: J. Moyes  knygos paprastos kaip du kart du. Perskaitei ir pamiršai. Kadangi buvau labai pastrigusi su vienu detektyvu (jį vis dar tikuosi tęsti ir perskaityti), tai neskaitadienių grėsme ir neutralizavau šiuo skaitaliuku.
Skaitėte “Aš prieš tave”? Tai va, čia yra tęsinys, kuris pasakoja kaip gyvenimas klostėsi toliau. Jeigu reiktų pasakyti apie ką knyga, tai tiesiog apie išgyvenimą po praradimo. Mokymąsi vėl džiaugtis gyvenimu, nebijoti, neatidėlioti, siekti.
Tačiau, nepaisant to, kad knygą suskaičiau per vakarą, ji ko gero prasčiausia iš visų autorės romanų.
Oficialiai: Kai pasibaigia viena istorija, prasideda kita…
Luisai Klark ramybės neduoda begalė klausimų.
Pavyzdžiui, kaip čia atsitiko, kad dabar ji dirba oro uosto bare ir kiekvieną dieną tik stebi į naujus kraštus traukiančius žmones?
Arba kodėl savo bute, kurį įsigijo prieš metus, vis dar nesijaučia kaip namuose?
Ar po pusantrų metų artimieji jai galiausiai atleis?
Ar ji kada nors atsigaus po mylimojo netekties?
Lu neabejoja tik dėl vieno: kažkas turėtų pasikeisti.
Vieną vakarą taip ir įvyksta.
Bet štai netikėtai prie durų išdygsta nelauktas svečias. Ar jis pateiks Luisai Klark reikalingus atsakymus? O gal užvers dar didesne klausimų lavina?
Uždarysi duris, ir tavo gyvenimas tekės sena vaga: įprastai, nuspėjamai, saugiai. Atversi duris, ir tu rizikuosi viskuo. Tačiau kartą Lu davė žodį gyventi. Ir tesėdama šį pažadą ji privalo įsileisti tą nelauktą svečią vidun…
Žymos sau: KPS: 432 Ke, 2016 03 20
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook