771 (28) Trudi Canavan "Magų gildija. Ciklo „Juodasis magas“ 1 knyga"

Estimated read time 2 min read

juodasismagasTrudi Canavan “Magų gildija. Ciklo „Juodasis magas“ 1 knyga”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Gal man mesti šiukšlynėlį, ar ką, nes labai jau pradėjau tempti su užrašais apie knygas. Juk jau ne tik šią knygą perskaičiau. Po to net nebeprisiminsiu kas po ko. Na, bet juk tam čia viską ir žymiuosi.
“Juodasis magas” mane suviliojo, bet didelio įspūdžio nepaliko. Kažkaip neįtraukė, kaip tarkime koks “vėjo vardas”, ar kitos panašios istorijos. Vienu metu galvojau, kad baigsiu ir kitų dalių nenorėsiu skaityti, bet pačioje pabaigoje pasidarė gerokai įdomiau. Paaiškėjo, kodėl knyga taip vadinasi, nes gi galėjo vadintis ir “Sonėja – lūšnynų burtininkė”. Taigi, gal kada nors, jei išvers, jei rasiu bibliotekoje. Tikrai ne tas atvejis, kai pulčiau ieškoti angliškai, nes kuo greičiau norėčiau sužinoti kaip ten bus toliau.
Oficialiai: Po penkių šimtų metų ramybės nutiko tai, ko Magų gildija bijo labiausiai – gatvėmis bastosi nemokyta magė… Šiemet, kaip ir kasmet, Imardino magai susiburia išprašyti iš miesto nepageidaujamų gyventojų. Apsigaubę apsaugine burtų skraiste, magai stovi gatvėje nė trupučio nebijodami nei valkatų, nei niekdarių, kurie savo ruožtu niekina magus ir jų darbus, kol įpykusi jauna mergina, galima sakyti, visai dar vaikas, sviedžia į nekenčiamus įsibrovėlius akmenį ir šis… lengvai pramuša magišką užtvarą. Nutinka tai, ko Magų gildija seniai bijo. Mieste radosi Gildijai nepriklausantis asmuo, turintis neįsivaizduojamai stiprių, bet nevaldomų magiškų galių, – mokslų neišėjusi magė. Ją būtina rasti ir pradėti mokyti, kol neatsargiai elgdamasi su galiomis, kurių negeba valdyti, nesunaikino savęs ir viso miesto.
Žymos sau: KPS: 440 Kb, 2016 03 04
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours