764 (21) Jo Nesbø "Policija"

Estimated read time 2 min read

cdb_Nesbo_policija_72max_p1Jo Nesbø “Policija”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Ak, šiek tiek net graudu, kad baigėsi knygos apie Hari Hūlę. Smagu, kad vis dar esu neskaičiusi Tarakonų ir Nemezidės.
Šiaip jei kas paklaustų kokie yra mano mėgstamiausi personažai tai išpyškinčiau: Haris Hūlė ir Jonas Linas. Jei reiktų tarp jų rinktis tai ilgai svarstyčiau. Protas sakytų, kad Linas, jo vaiduokliai ne tokie baisūs, jis jaunesnis, gražesnis ir nealkoholikas. Tačiau, Haris… Link Hario linksta širdis. Su juo lengva susitapatinti ir lengva mylėti.
Priešpaskutinė knyga užminė mįslę. Ar Haris gyvas? Ir aš negaliu išduoti, tad pasakysiu, kad šioje knygoje jis tikrai yra, bet kokia forma, tai jau teks patiems perskaityti. Autorius į galą visai “išnaglėjo”, meistriškai vedžioja už nosies dviprasmybėmis. Pagrindinį blogietį aš lyg ir nuspėjau. Ne todėl, kad esu labai gudri, tik todėl, kad Nesbo knygose šiek tiek kartojasi blaškymosi tarp įtariamųjų struktūra.
Bet tai kai pilna psichų pasaulyje!
Oficialiai: Serijinis žudikas mėgaujasi keršto skoniu. Jis renkasi, kankina ir žudo Oslo policijos pareigūnus ankstesnių, jų tirtų, bet taip ir neišgvildentų, nusikaltimų vietose. Suburtai tyrėjų grupei Hario Hūlės įžvalgos ir nestandartinis mąstymas nepamaišytų, deja, jis negali padėti.
Žymos sau: KPS: 536, Ke, 2016 01 28
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours