cdb_9789955135241_p1Jojo Moyes “Šokanti su žirgais”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Iš bibliotekos urmu parsinešiau autorės knygų. Nes ką randi, tą imi. Bet matyt trečios iš eilės jau neįveikčiau. Viena gerai, dvi jau pradeda darytis saldoka. Ši istorija yra pati prasčiausia iš visų Jojo knygų. Visai neužkabino ir gal tik viena kita vietos iš viso storo romano buvo įdomesnės. Jaučiasi, kad norėjo sukurti kažkokius įdomesnius personažus, bet jie atrodo dirbtini, pritempti, plokšti ir nepatrauklūs.
Man keisčiausia yra tai, kad knyga “Aš prieš tave” išsiskiria iš visų autorės knygų  savo pabaiga. Jos visos su happy endu, bet būtent anoje knygoje tas happy yra kiek kitoks nei likusiose. Mačiau greitai išleis tęsinį. Turbūt skaitysiu, bet dabar jau tiesiasi rankos link detektyvo.
Oficialiai: Į Le Cadre noir, elitinę prancūzų jojimo akademiją, kurioje žirgai, regis, paneigia žemės traukos dėsnius, priimami tik patys talentingiausi raiteliai. Ten lemta mokytis ir Henriui Lašapeliui, bet jis sutinka Floransą ir jo gyvenimas pasikeičia. Praėjus kone pusei amžiaus viename Londono užkampyje Lašapelis mylimai anūkei bando užtikrinti geresnę ateitį, mokydamas paauglę ir jos žirgą šokti taip, kaip pats kadaise mokėjo. Tačiau įvyksta nelaimė ir keturiolikametei Sarai tenka pačiai kovoti už save. Nataša Makoli – teisininkė, kurios specializacija yra vaikų teisių gynimas. Priversta gyventi po vienu stogu su vyru, su kuriuo skiriasi, suabejojusi savo profesiniu išmanymu, vieną vėlų vakarą ji sutinka patekusią į bėdą vienišą Sarą. Tačiau Nataša nežino, kad Sara saugo paslaptį, kuri galiausiai privers jas leistis į nepaprastą kelionę ir visam laikui pakeis abiejų gyvenimus.
Žymos sau: KPS: 544, Kb, 2015 11 17
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook