cdb_Be-zodziu_z1Sandra Brown “Be žodžių”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Pradėjau skaityti knygą apie kažkokią kelionę Ikea spintoje ir susinervinau. Supratau, kad ji turi būti labai juokinga, mačiau, kuriose vietose turėčiau juoktis, bet pasijutau, kad praradau humoro jausmą. Nė kiek nejuokinga. Todėl kankinau kankinau, ištiko neskaitadieniai, kurių metu jau geriau “Candy Crush” žaidžiau, nei ėmiau knygą į rankas. Todėl mečiau ir pasirinkau ką nors, kas neskaitadienius visada pramuša. O tai yra lengvas detektyvas. O tokius rašo S. Brown. Aš, aišku, mieliau pasirinkčiau kokį super detektyvą. Jo Nesbo, Grange, L. Kepler, ar panašiai. Bet nieko po ranka neturiu. O Sandra kaip tik pasitaikė.
Na ir va, suskaičiau greitai. Patiko. Galiu kabinėtis. Kabinėtis prie motyvų, siužeto, keistų herojų. Bet nesikabinėsiu, nes trumpam vėl buvau pajutusi skaitymo malonumą, ir man visai nesvarbi knygos vertė, svarbus tik tas jausmas, kad labiau noriu skaityti nei veikti ką nors kitą.
OficialiaiSandra Brown romane „Be žodžių“ narplioja dar vieną painią, paslaptingą ir kraupią istoriją.
Tylenė Ana Korbet gyvena nedideliame ūkyje kartu su savo penkerių metų sūneliu ir uošviu. Jos vyras miręs, o du vyro netikri broliai nuteisti už žmogžudystę ir sėdi kalėjime. Tad ūkyje labai stinga darbo rankų ir uošvis nusisamdo pagalbininką – bastūną Džeką Sojerį. Tačiau tai ne vienintelė bėda… Uošvis gauna žinią, kad iš kalėjimo pabėgo jo įsūnis, mirusio Anos vyro įbrolis Karlas. Jis nenumaldomai artėja prie Korbetų namų vedamas troškimo atkeršyti patėviui, nes šis jį kaltina dar viena žmogžudyste, o Karlas neprisipažįsta ją įvykdęs.
Anai ir jos sūneliui gresia didelis pavojus ir Džekas tampa tuo vieninteliu gynėju. Tačiau jo praeitis taip pat apgaubta paslapties… Netrukus ima aiškėti, kad Džekas žino daug daugiau apie praėjusius įvykius, įvykdytas žmogžudystes ir Anos tylos priežastis, nei buvo galima įtarti…
Žymos sau: KPS: 448, Ke, 2015 09 28
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook