696(27) Jo Nesbø "Galvų medžiotojai"

galvos696(27) Jo Nesbø “Galvų medžiotojai”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Taigi taigi taigi, Jo Nesbo knyga ne apie Harį Hūlę. Liūdna be jo, bet nepasakyčiau, kad nepatiko, nes gi buvo čia daug linksmybių.
Beskaitydama vieną epizodą (kaip pagrindinis herojus pasineria lauko tualete), supratau, kad esu mačiusi filmą. Bet kadangi apart to epizodo daugiau nieko neprisiminiau, tai netrukdė mėgautis. Įdomu ar Lietuvoje yra tokių galvų medžiotojų.
Ši knyga kitokia nei Hūlės serijos. Ji linksmesnė ir nors vyksta daug bjaurių dalykėliu, tai juodojo humoro kupina komedija. Mielai tokių istorijų paskaityčiau daugiau.
OficialiaiRogeris Braunas – geriausias visoje Norvegijoje darbuotojų paieškos ir atrankos guru, profesionalus „galvų medžiotojas”. Deja, net ir puiki karjera jam neleidžia jaustis finansiškai laisvam – prabangus namas ir mylimos žmonos Dianos įnoriai jau senokai Rogerį verčia gyventi ne pagal išgales. Diana už vyro pinigus nusprendžia atidaryti meno galeriją. Atidarymo vakarą Rogeriui įsižiebia viltis tapti turtingesniam, nei jis kada nors galėjo pasvajoti. Rogeris susipažįsta su Klasu Grėve – tobulu kandidatu į laisvą didelės įmonės vadovo postą ir vieno geidžiamiausių meno istorijoje paveikslo savininku. Rogeris Braunas įsilaužia į Grėvės butą, tačiau jame randa šį tą daugiau nei tik paveikslą. Netrukus medžiotojas pats tampa medžiojamuoju.
Žymos sau: KPS: 304, kn, 2015 02 25
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook.

5Comments

Add yours
 1. 1
  skaitytoja

  Tik ka perskaiciau “Vaiduokli” ir taip liudna pasidare, gaila H. Hules ir tai, kad baigesi knygu serija. Pabandysiu perskaityti ir “galvu medziotojus”, bet neabejoju, jog ji bus ne tokia idomi, nes truks H.Hules 🙁

 2. 2
  Salomėja

  Na, “Vaiduokliu” Hūlės serija nesibaigė. Mažų mažiausiai yra dar viena knyga parašyta, lauksim vertimo. 🙂 Tikėsimės ir ja viskas nesibaigs.

 3. 3
  skaitytoja

  Aciu, Salomeja, Jus taip mane pradziuginot. As maniau, jog “Vaiduoklis” paskutine… Valio! Nekantriai lauksim.

 4. 4
  Tikrė

  O koks filmo pavadinimas? Perskaičiau, patiko, Hūlė, žinoma, yra Hūlė, bet kartais visai smagu trumpesnę ir lengvesnio pobūdžio knygelę paskaityti.

+ Leave a Comment