klubas69Liza Marklund “Klubas 69”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Detektyvus aš mėgstu. Ypač tokius, kurių veiksmas vyksta Švedijoje, Norvegijoje ir aplink. Tad net neabejodama ėmiausi ir šios autorės.
Skaityti buvo įdomu, nors knyga ir nėra labai stipri: truputį nenuosekli, kur sunku prie ko čia žmogžudystė, arba prie ko čia ta politika ir galiausiai iš viso prie ko čia tas klubas. O ir knygoje lyg ir “Klubas 6” buvo, o ne 69… Kiekvieno skyriaus pradžioje kažkokie neaiškūs intarpai nežinia kieno, na bet detektyvuose tai mėgstama, todėl čia kaip ir norma.
Nepaisant tų visų trūkumų aš vistiek įsitraukiau. Iš viso man įdomiausia buvo skaityti apie redakciją, mat pas mus man regis tokių nėra tiesiog. Pati pagrindinė veikėja mane glumino, nors pabaigoje tapo aiškiau ko ji tokia “užsiparinusi”.
Neabejoju, kad skaitysiu ir kitą dalį, nors į mėgstamų rašytojų lentyną autorės nestatau.
Oficialiai: Praktikantė žurnalistė Anika Bengtzon vasarai išsirūpino vietą didžiausiame Švedijos dienraštyje. Ji nekantriai laukia progos prasimušti, nors budėjimas prie pranešimų priėmimo linijos – ne visai tai, ką ji turėjo galvoje… Kai anonimas praneša apie nuogos moters lavoną gretimose žydų kapinėse, Anika nutaria, jog atėjo jos valanda prasimušti. Klijuodama jaunosios aukos gyvenimo detales ji aptinka filmuotą medžiagą, kuri pagrindinį įtariamąjį nukelia už šimtų mylių nuo nusikaltimo vietos tuo metu, kai buvo įvykdyta žmogžudystė. Ar policija ieško ne to vyro? Staiga pakimba grėsmė ne tik Anikos karjerai. Kuo daugiau ji klausinėja, tuo pažeidžiamesnė darosi pati.
Žymos sau: KPS: 544, ke, 2015 02 12
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook.