As-eisiu-viena_z1Mary Higgins Clark “Aš eisiu viena”

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Lyg ir negaliu labai kritikuoti knygos, kurią imdamasi skaityti jau žinojau, kad ji bus tokia ne kažką. Bet aš vis dar tingiu, ir kita knyga gali būti ir vėl bus šios autorės.

Taigi, ne kažką tai ne kažką, bet pagrindinė veikėja tai oi kaip nepatiko. Na prarado moteris sūnų, pagrobė jį, bet vistiek kaip banko sąskaitos slaptažodžiu pasirenki to sūnaus vardą, tai taip tau ir reikia dėl visų bėdų.

Tokios knygos, tai kaip filmai ilgųjų reisų autobusuose. Pažiūri truputį viena akimi. Bet nežinau ką kol kas skaityti, tai taip ir stumiu.

Oficialiai: Talentinga interjero dizainerė Aleksandra (Zana) Morland vis dar gyvena viltimi susigrąžinti sūnelį, kuris prieš dvejus metus paslaptingai pradingo iš Niujorko Centrinio parko. Mažojo Metju penktojo gimtadienio dieną Aleksandra sulaukia netikėtos žinios – kažkas atsiskaito jos kredito kortelėmis ir naudojasi jos banko sąskaitomis. Negana to, tą pačią dieną spaudoje pasirodo nuotraukos, kuriose – nenuginčijami įrodymai, kad berniuką pagrobė… ji pati. Persekiojama žurnalistų, tardoma sūnaus dingimo bylą tiriančių detektyvų, užgauliojama tiek tūžtančio buvusio vyro, tiek keršto trokštančio buvusio viršininko, Aleksandra pasiryžta sužinoti, kas ir kodėl bando ją sužlugdyti. Tačiau ji nė neįtaria, kad kiekvienas žingsnis artinantis prie tiesos kelia vis didesnę grėsmę jos pačios ir mylimų žmonių gyvybei…

Žymos sau: KPS: 336, ke, 2014 11 22
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook.