604(24) Charlaine Harris "Dead Ever After"

Estimated read time 2 min read

Charlaine Harris “Dead Ever After”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Tai štai ji! Pabaiga. Liūdna. Kokia buvo ta Sukė? Pirmoje knygoje manęs visai nesužavėjo kvaišelė vištelė. Tačiau kuo toliau, tuo labiau man patiko jos vidinis sarkazmas, optimizmas ir sugebėjimas atsigauti po visų negandų. Paskutinėje knygoje autorė pasistengė daug visko sukišti, bet matyt pačiai jai jau buvo nusibodę. Kai vienas Sukę nudobti bandantis blogietis daro tai dėl to, kad panelė per daug jau draugauja su šio dukra, o kitas tik todėl, kad šiaip piktas, o herojė niekada su juo nemiegojo, tai truputį atrodo pritemptai ir neįtikinamai. Plius dar troboje apsigyvena visi draugai, gaunasi chaosėlis. Jų pasaulyje ir knygoje taip pat.
Galutinio princo kandidatūra mane tenkina. Matyt dabar teks žiūrėt serialą.
Oficialiai: Sookie Stackhouse  finds it easy to turn down the request of former barmaid Arlene when she wants her job back at Merlotte’s. After all, Arlene tried to have Sookie killed. But her relationship with Eric Northman is not so clearcut. He and his vampires are keeping their distance…and a cold silence. And when Sookie learns the reason why, she is devastated.
Then a shocking murder rocks Bon Temps, and Sookie is arrested for the crime.
But the evidence against Sookie is weak, and she makes bail. Investigating the killing, she’ll learn that what passes for truth in Bon Temps is only a convenient lie. What passes for justice is more spilled blood. And what passes for love is never enough…
Puslapių skaičius: 352
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2014 02 14
 

Total
0
Shares

4Comments

Add yours

+ Leave a Comment