584(4) Tess Gerritsen "Kaulų sodas"

Tess Gerritsen “Kaulų sodas”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Po angliškos knygos ši susiskaitė žaibiškai. Šiaip aš iš bibliotekos parsinešiau kitą Gerritsen detektyvą, bet po to kai baigiau “TimeQuake” negalėjau nueiti ir pasiimti. Ant manęs per patogiai gulėjo katė. Tad ištiesiau ranką į lentyną prie lovos ir ėmiausi “Kaulų sodo”, kuris mane suklaidino. Maniau čia bus “Chirurgo” serija, nes anotacijoje paminėta Mora Ailz. Nelabai supratau kam? Skaitytojams pritraukti? Ar autorei jų dar trūksta?
Knyga labai kinematografiška. Nuolatos mačiau vaizdus. Kaip filme. Nes esu mačiusi kažkokių panašių apie 19 amžiaus skerdikus, lavonų vagis, gydytojus, raudonplaukes vargšes aires. Visai nebūdingas autorei siužetas. Tačiau buvo tikrai įdomu. Tik dabarties gija silpnokoka.
OficialiaiSu nesilpstančia įtampa ir tobulu dėmesingumu to laikotarpio detalėms “Kaulų sode” vykusiai perpinami intriguojantys pagrindinių veikėjų pasakojimai iš devyniolikto ir dvidešimt pirmo amžių, sekama tamsia detektyvine mįsle nuo pat jos užuomazgos iki pabaigos, sugalvotos tiek pat išradingai kaip ir sukrečiamai.
Knygos puslapių skaičius: 320
Knyga nuosava.
Perskaityta 2013 11 23
 

4Comments

Add yours
 1. 3
  Zuzu

  Nuostabi šita rašytoja!
  Perskaičiau visas jos knygos, ir visos tiesiog nuostabios!!

 2. 4
  Zoja

  Esu T. Gerritsen gerbėja ir ši knyga nenuvylė, nors tikrai nebūdingas autorei siuzetas. Tikrai labai kinematografiška.

+ Leave a Comment