A.J. Molloy “X istorija”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Šiaip aš nežinau chronologijos. Tai yra, kas kada ir prieš ką buvo išleistas pasaulyje. Bet Lietuvoje matau tą keistą marketinginį sprendimą: “Istorija, kuri tikrai patiks knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ gerbėjams“. Tikrai tuo tikit? Manot, kad 50 pilkybių skaitė tik kyštmyžt gerbėjai? “X istorija” ir labai jau nevykusi kopija (kaip jau sakiau, nežinai kada išleista, gal kaip tik atvirkščiai, ana nukopijuota, bet labiau vykusiai). Net panelė pelenė su ponaičiu turtuoliu susipažįsta taip pat – ateina imti interviu. O visa kita… Kvaila iki panagių. Senovės kultai, misterijos ir mafija jokių prieskonių nepridėjo. Mergaitė atrodė kvaila, kaip višta. Oi, jei nesileisiu išprievartaujama stebint gaujai dėdžių, tai negalėsiu būti su mylimuoju. Oi oi ai ai :). O pabaiga tai verta metų blogiausios pabaigos apdovanojimo. Įsivaizduokit mafiją, mafijos kiliaširdiškumą, išbandymą prievartavimais :). Oi oi ai ai.
Užbėgsiu už akių ir pasakysiu, kad baigusi šią iš karto pradėjau Sylvia Day knygą iš tos pačios operos. Turbūt esu kokia nedadulkinta namų šeimininkė :). Na ir galiu pasakyti, kad tai damai sekasi kur kas geriau.  Nors panašumas su pilkais atspalviais taip pat stulbinantis, bet bent jau autorė sugeba įtraukti, įdomu! O Molly gali eit parūkyt kur kampelyje.
Oficialiai: Drovi studentė Aleksandra, draugų vadinama X., atvyksta į Neapolį trokšdama nuotykių, kurie paįvairintų nuobodų jos gyvenimą. Klajodama saulėtomis Italijos miesto gatvėmis, ji sutinka labai gražų ir turtingą vyrą – charizmatiškąjį trisdešimtmetį milijardierių lordą Marką Roskeriką.Aleksandra nepajėgia atsispirti jo žavesiui. Sykį praleidusi su juo aistringą naktį, mergina leidžiasi vis labiau įviliojama į tviskantį Marko pasaulį. Tačiau netrukus atranda ir tamsiąją jo pusę…Markas atskleidžia jai juodžiausias savo paslaptis ir ragina dalyvauti keistuose ritualuose bei paklusti neįprastiems jo troškimams.X. ryžtasi leistis į pavojingą nuotykį ir atsiduoti Marko siūlomiems aštriems potyriams. Ir nė neįtaria, ką iš tikrųjų teks patirti…
Knygos puslapių skaičius: 296
Elektroninė knyga.
Perskaityta 2013 10 08