562(86) Antje Babendererde "Laumžirgių vasara"

Antje Babendererde “Laumžirgių vasara”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Štai kur puiki knyga paaugliams. Jei jau perskaitėte visus saulėlydžius, bado žaidynes ir kt. reikaliukus, tai griebkite šį tą paprastesnio, bet gal net ir dar malonesnio.
Tai banalaus siužeto pasakojimas. Mergaitė iš miesto sutinka indėną, praleidžia su juo 3 savaites, įsimyli ir pakeičia pasaulėžiūrą. Matyta girdėta šimtus kartų. Tačiau autorė sugeba kažkaip įtraukti. Aš jau senokai užaugau, bet ta 16metės meilė pasirodė graži ir savo vietoje. Truputėlį iškelta miškų kirtimo problema. Abu herojai skirtingose barikadų pusėse, tačiau rašytoja nemoralizuoja. Yra štai taip, o kur teisieji jūs jau spręskit patys. Tikros knygos pabaigos čia irgi nėra.
Tai antra mano skaityta Babendererde knyga. Abiejose ta pati tema. Abi savaip įdomios, todėl paskaitysiu ir daugiau. Jei tik kada pasitaikys proga.
Oficialiai: Degalinė prie autostrados Kanados miškuose. Ten Džodė sutinka uždaro būdo Džėjų Muskinongą. Ji net nesvajoja, kad kartu patirs neišdildomų nuotykių, jaunasis indėnas pasiima mergaitę su savimi į savo tėvynę prie Vindigo ežero. Toli nuo civilizacijos jie pamilsta vienas kitą. Tačiau Džodė negali gyventi laukiniame miške, o Džėjus neįsivaizduoja gyvenimo mieste. Netrukus Džodė turi priimti sunkiausią sprendimą…
Puslapių skaičius: 244
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2013 08 05

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 1
    Labas,

    būtų įdomu sužinoti iš kurio tinklapio atsisiuntėte šią knygą, norėčiau parsisiųsti 🙂

+ Leave a Comment