Dominique Sylvain “Troškimų skersgatvis”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Pažindinuosi su dar viena autore. Ir pradžia buvo sunki. Niekaip negalėjau įsivažiuoti, nuobodžiavau, žiovavau ir jau rengiausi mesti, kai nė nepastebėjusi susidomėjau charakteriais. Turi ši knyga tokio keisto panašumo su Vargas detektyvais. Gal vienas kitas nerealus pokalbis, vienas kitas keistas elgesys susišaukia. Tik įspūdis.
Autorė gana sėkmingai sukūrė personažus. Žavius tuos, kuriais reikia žavėtis, “murzinus” tuos, kuriuos palietęs išsitepsi. Jokių apgaulių, kokių “geriukas” yra “blogiukas” ir atvirkščiai. Nuoseklu, įdomu, teisinga. Turiu dar vieną šios autorės knygą su tomis pačiomis bylų narpliotojomis, tad drąsiai galiu sakyti, kad skaitysiu.
Oficialiai„Apsivilkusi pižama mergina gulėjo ant lovos. Chloja pagalvojo, kad draugė tiesiog tyso, atviromis akimis skendėdama svajose, pasukusi galvą į knygas ir minkštus žaislus, kuriais buvo apkrauta knyginė. Chloja priėjo arčiau ir pasijuto tarsi įsiurbta sustingusio Vanesos žvilgsnio. Pastebėjo raudonas žymes ant baltut baltutėlio kaklo ir susigriebė, kad jos kojinės peršlapo. Ji trypčiojo kraujo klane…“ 
Šis nusikaltimas sukrėtė ir į intriguojančių įvykių verpetą įtraukė visus Troškimų skersgatvio gyventojus. Policijos veiksmai nežadėjo nieko gero, todėl žmogžudystę tirti ėmėsi žavingasis Lolos Žost ir Ingridos Dizel duetas. Nė dienos be savo geriausio draugo – raudonojo vyno – neapsieinanti buvusi policijos komisarė ir pikantiškų paslapčių turinti amerikietė sumaniai narplioja bylą, atskleisdamos daug mįslingų ir grėsmingų, iš pažiūros ramios Paryžiaus kasdienybės pusių.
Puslapių skaičius: 319
Knyga nuosava.
Perskaityta 2013 01 27
[table id=32 /]
1Kainos surinktos 2012 01 27
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.