Iselin C. Hermann “Skubus paštas”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: “savaitgalio knyga” – tokia serija po sparneliu priglaudė šį laiškų romaną. Nežinau kiek pas žmones trunka savaitgaliai, bet aš nepersistengdama įveikiau per pusvalandį. Nes nėra čia daug teksto, oi nėra.
Laiškų, susirašinėjimų knygos man labai patinka. Nes gi jau ne kartą sakiau, kad visi rimtesni (omg tikrai tikrai) manieji santykiai yra prasidėję vienokia ar kitokia susirašinėjimo forma. Va taip va. O pati istorija baisi. Nors naivūs jauni žmogeliukai galėtų pasimokyti šio bei to.
Oficialiai„Skubus paštas“ – tai laiškų romanas, šiek tiek stebinantis šiais elektroninio pašto, faksų ir nuolatinio skubėjimo laikais. Neišvengiamai prie savo atomazgos artėjanti istorija kupina romantikos ir palaipsniui augančios aistros tarp dviejų visiškai nepažįstamų žmonių, kurie mano viską žinantys vienas apie kitą. Jųdviejų pažintis, virtusi erotišku, aistringu susirašinėjimu, troškimu mylėti ir būti mylimiems, gali turėti tik vieną pabaigą. Tik ar jai pasiruošę abu veikėjai? 
Puslapių skaičius: 132
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 10 08