458(132) Lene Kaaberbol & Agnete Friis "Berniukas lagamine"

Lene Kaaberbol & Agnete Friis “Berniukas lagamine”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Labai juokinga knyga. Jau kai užsieniečiai pradės rašyti apie Lietuvą, tai jiems Vilniaus Aguonų ir Ševčenkos  gatvėmis troleibusai važinėja. 🙂 O mokyta danė, kuri buvo gausybėje šalių – karštųjų taškų – suprask, mačiusi pasaulio, nustemba sužinojusi, kad Lietuvoje yra vaikų darželiai. Danė, o ne kokia ten brazilė, australė ar japonė. Kaimynė beveik.
Herojai visi tokie liaušiai. Visi nuo pradžių iki galo. Ir ta vaikų pardavinėjimo istorija kažkokia beryšio. Jei taip būtų, tai visos gegutės čia būtų turtuolės. Netikiu, kad turtuoliai iš užsienio čia labai jau puola pirkti vaikus įvaikinimui. Nu kam dėl tokios priežasties pirkti vaiką? Neneigiu, kad vaikai grobiami, juodojoje rinkoje prekiaujama organais, išvežami vaikų prostitucijai, bet na tikrai ne tokiais būdai, kaip knygoje parašyta.
OficialiaiNinos Borg bičiulė paprašo paslaugos – iš stoties bagažo skyriaus paimti ten padėtą kažin kokį daiktą. Spintelėje Nina randa lagaminą, o jame – mažą nuogą berniuką. Kol moteris svarsto, ką daryti su vaiku, jos bičiulė žiauriai nužudoma. Akivaizdu, kad su šia mirtim kažkaip susijęs mažylis, kuris, kai pagaliau atsigauna, prabyla Ninai nesuprantama kalba. Netrukus paaiškėja, kad vaikas kalba lietuviškai, o į Daniją nelegaliai atgabentas iš Vilniaus.
Puslapių skaičius: 280
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 09 17

4Comments

Add yours
  1. 4
    Salomėja

    Tai čia man “š” :), kiti ateina ir pasako, kad nieko aš nesuprantu 🙂

+ Leave a Comment