Charlaine Harris “Mirusiųjų klubas”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Sukės nuotykiai vis gerėja ir gerėja. Nežinau ar čia rašytoja įsidrąsino, ar anksčiau to nepastebėjau, bet jau atsiranda sveiko cinizmo. Vietoje ir laiku. Ir herojai vis įdomesni ir įdomesni. Aišku, kad tik ne Sukė. Ją gi net banditėliams apibūdina, kaip blondinę su dideliais papais :).
Atsiras bibliotekoje ketvirta dalis – imsiu. O nuomonę apie tęsinius rašyti kažkaip glumu. Na perskaičiau dar 383 puslapius. Gi dar ne pabaiga, tai ką čia kalbėti?
OficialiaiŠi trečioji Sukės Stekhaus ciklo knyga – apie žemišką, protingą, linksmą ir įdomią dvidešimt šešerių metų merginą, kuri draugauja su vampyrais, vilkolakiais ir kitomis nepaprastomis būtybėmis, gyvenančiomis tarp mūsų. Draugauja, galima sakyti, iš reikalo, nes turi vieną „trūkumą“ – sugeba skaityti kitų mintis. Dėl jo Sukė, miestelio žmonių laikoma keistuole, nesugeba užmegzti santykių su normaliais vaikinais. Tiksliau, nesugebėjo, kol sutiko Bilą, vampyrą, kurio minčių tiesiog negirdėjo. Šis išmokė ją valdyti savo galias ir įtraukė į antgamtišką bendruomenę. Poros stiprybę jau patikrino audringi nuotykiai, bet Sukė kasdien vis labiau įsitikina, kad jų pasauliai siaubingai skirtingi ir tie skirtumai jų santykius daro neatsparius išorinio pasaulio išbandymams.  
Puslapių skaičius: 383
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 08 24